Rüya Tabirleri

Rüyada Kavga Etmek Nedir?

Rüyada kavga görmenin belli bir yorumu bulunmuyor. Yani rüyada kavga etmek nedir? sorusunun net bir cevabı olamaz. Bu soruya daha sağlıklı bir cevap vermek için rüya sahibinin rüyada nasıl bir kavgaya girdiğini ve kiminle kavga ettiğini bilmesi gerekir. Norman tabirde kavga normal hayatta da kavgaya işarettir. Biriyle kavga ettiğini gören kişi o insanla normal hayatta da kavga edeceği anlaşılır.

Rüyada Kavga Etmek Nedir?
Rüyada Kavga Etmek Nedir?

Rüyada Kavga Etme Şekilleri

Rüyada kavga gören kişinin rüyasının net bir şekilde yorumlanması için kiminle ve nasıl kavga ettiğine bakılması gerekiyor. Kişilerin rüyasında gördükleri kavga çeşitlerinde bazıları şu şekildedir;

 • Rüyada akraba ile kavga etmek
 • Rüyada tanıdık ili kavga etmek
 • Rüyada eş ile kavga etmek
 • Rüyada arkadaş ile kavga etmek
 • Rüyada kaynana ile kavga etmek
 • Rüyada sevgili ile kavga etmek
 • Rüyada baba ile kavga etmek
 • Rüyada anne ile kavga etmek
 • Rüyada kardeş ile kavga etmek
 • Rüyada amca ile kavga etmek
 • Rüyada düşman ile kavga etmek
 • Rüyada bıçaklı kavga görmek
 • Rüyada başka birinin kavga ettiğini görmek

Bu kavgaların hepsinin farklı bir yorumu bulunur. Rüya tabircisi alimler kavga yorumlarında kişilere dikkat ederek yorum yaparlar.

Rüyada Akraba İle Kavga Etmek

Rüyada akrabası ile tartışma yaşayan kişinin normal hayatında sorunlara yorumlanır. Rüya sahibinin akrabaları ile kavgası aile içerisinde yaşayacağı sorunların büyüyeceğine de dalalettir. Bu rüya rüyayı gören kişi ile aile bireyleri arasında kırıcı bir kavganın habercisidir.

Rüyada Tanımadığı Biri İle Kavga Etmek

Rüya sahibinin tanımadığı biri ile kavga etmesi bekar ise hayırlı bir kısmete yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin kardeşleri arasında oluşabilecek sorunların giderileceği şeklinde de yorumlanır. Başka bir yoruma göre tanımadığı kişiler ile kavga ettiğini gören kişilerin iyi insanlar ile ortaklık kuracağına dalalettir.

Rüyada Eş İle Kavga Etmek

Rüyada eş ile kavga etmek rüya sahibinin güzel bir haber alacağına dalalettir. Rüya sahibinin mutlu bir hayatının olacağına ve sıkıntıları varsa sona ereceği şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse bir haber bekliyorsa bu haberin beklediği gibi olacağının habercisidir.

Rüyada Arkadaş İle Kavga Etmek

Rüyada arkadaş ile kavga etmek hayra yorumlanmaz. Arkadaşınızın yapacağı yanlış bir davranış olacağı ve sizin de ona engel olmaya çalışacağınız olarak yorumlanır. Rüyada arkadaş ile kavga etmek, rüya sahibinin olumsuz şeylerle karşılaşacağı, işlerinin yolunda gitmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kaynana İle Kavga Etmek

Rüyada kaynana ile kavga etmek bazı yorumcular için iye işaretken bazı yorumcular için hayra delalet etmez. Fakat kaynanayla kavga etmek hayra yorumlanır. Rüya sahibinin çevresiyle ve ailesiyle iyi geçindiği, onlarla güzel ilişkiler kuracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılar var ise bunların en kısa zamanda düzeleceği anlamına gelir.

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek

Rüyada sevgili ile kavga etmek farklı yorumlanır. Bazı yorumcular tarafından rüya sahibinin sevdiği kişiden ayrılacağı ve aşk acısı çekeceğine yorumlanır. Bazı yorumcular ise rüya sahibinin sevdiği kişiyi daha çok seveceğine ve birbirlerine bağlanacakları şeklinde yorumlarlar.

Rüyada Kavga Etmek Nedir?
Rüyada Kavga Etmek Nedir?

Rüyada Baba İle Kavga Etmek

Rüyada baba ile kavga etmek genellikle rüya sahibi için olumsuz bir şekilde yorumlanır. Zıtlıkların ve ikiliklerin baş göstereceği anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin rüyasında babası ile kavga etmesi güç elde etmek ve iktidar olmak için hırs duygusunun oluşacağı anlamına gelir.

Rüyada Anne İle Kavga Etmek

Rüyada anne ile kavga etmek rüya sahibinin yanlış işlerle uğraşacağı, yanlış kararlar verip iş hayatında olumsuzluklarla karşılaşacağı anlamına gelir. eğer anne ölmüş ise annenin evladından dua ve hayır beklediğine de yorumlanır. Rüyada anne ile kavga etmek sıkıntılı işlerin olacağına ve can sıkıntısı olacağına yorumlanır.

Rüyada Düşmanı İle Kavga Etmek

Rüyasında düşmanı ile kavga eden kişinin toplum tarafından sevilmeyen kişi olduğunun göstergesidir. Bu rüya, rüya sahibinin gururlu olduğunun da göstergesidir. Ayrıca rüyasında birinin düşmanı olduğunu görür ve o kişi ile rüyasında kavga ederse o kişi ile dost olacağına işarettir.

Tüm Rüya Tabirlerini İncele > https://www.pusholder.com/ruya-tabirleri/

Rüyada Bıçaklı Kavga Görmek

Rüyada bıçaklı kavga görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Bıçaklı kavga gerçek hayatta tatsız olaylar olarak yorumlanır. Rüyasında bıçaklı bir kavga gören kişi dini inancının zayıflayacağı ve dinen yanlış yollara sapacağı şeklinde yorumlanır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu