Tiktok Videolarından Nasıl Logo Kaldırılır?

Tiktok videolarından nasıl logo kaldırılır? Bugün TikTok insanlar için çekici bir platform haline geldi ve bir milyardan fazla insan bu platformu kullanıyor. Ne yazık ki, kendi ve diğer TikTok videolarınızı Instagram veya Facebook gibi diğer sosyal medyalarda paylaşmak isterseniz, videolar yüklendiğinde filigranlı olacaktır. Bu araçları kullanarak TikTok filigranını kaldırın:

 • Snaptik
 • Remove & Add Watemark App
 • Video Eraser App
 • Kapwing
  Tiktok Videolarından Nasıl Logo Kaldırılır?
  Tiktok Videolarından Nasıl Logo Kaldırılır?

Tiktok Videolarından Logo Kaldırmak İçin: Snaptik

Kullanarak TikTok Videolarını Filigransız İndirin Telefonunuzda TikTok’u açın. Videonun altındaki video paylaşım simgesine dokunun. Paylaşım yöntemleri veya platformları gösterilecek ve TikTok video bağlantısını panonuza kopyalamak için “Bağlantıyı Kopyala”yı tıklayın. Tarayıcınızda Snaptik web sitesine gidin.

Kopyalanan bağlantıyı metin kutusuna yapıştırın. Parmağınızı kutunun üzerinde tutmanız ve menü görünene kadar düğmesine basmanız ve menüden Yapıştır’ı seçmeniz gerekir. Bağlantının yanındaki indir düğmesine dokunun. Size bazı indirme düğmeleri gösterilecektir. İlk düğmeye dokunun. Şimdi filigransız tik tok videosu indirildi ve kullanıma hazır.

Android Kullanıcıları İçin Tiktok Logo Kaldırma

Android için TikTok videolarınıza filigran ekleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz bir TikTok kaldırma uygulamasıdır. Videodan TikTok Filigranı Kaldır ve Ekle ile çok kolaydır.

Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza üç seçenekli bir menü çıkacaktır. “Video Seç”e dokunmanız gerekir. Veya “Galerim”den telefonunuzun galerisine gidebilir ve TikTok videonuzu seçebilirsiniz.

Bir TikTok videosu seçtikten sonra ekranda başka bir menü belirecektir. Bu menüde iki seçenek vardır: “Filigranı Kaldır” ve “Filigran Ekle”. “Filigranı Kaldır” ı tıklayın. Bu noktada TikTok videosu seçmek için seçeneklerden birini seçmeniz gerekiyor.

Şimdi içinde dikdörtgen olan bir sayfa göreceksiniz. Bu dikdörtgen kutuyu yeniden boyutlandırın ve çıkarılabilir TikTok filigranı etrafında hareket ettirin.

Başka bir şeyi kaldırmak istiyorsanız, sayfaya başka bir dikdörtgen eklemek için sayfanın altındaki artı işareti simgesini tıklayın. Videonun sonunda kaydedin.

İphone Kullanıcıları İçin Tiktok Logo Kaldırma

iPhone kullanıcıları için tasarlanmıştır ve filigranları, logoları ve TikTok videolarından herhangi bir öğeyi kaldırmak için kullanılabilir. iPhone’den Tiktok logosu kaldırma;

 • Video Silgi uygulamasını açın.
 • “Ekle”ye gidin ve “Filigranı kaldırmak için videoyu kırp”a dokunun.

Düzenlemek istediğiniz TikTok videosunu seçin. Videonuz için istediğiniz en boy oranını seçin. Videonun tutmak istediğiniz bölümünü kapsayacak şekilde ekran ızgarasını ayarlayın.

Videonun sağ üst köşesindeki dışa aktar simgesine dokunun ve dosyayı kaydedin.

Bilgisayarda Tiktok Logosunu Kaldırma

TikTok videolarından nasıl logo kaldırılır? İşte adım adım anlatım:

 • İndirin ve bilgisayarınıza kurun.
 • İhtiyacınız olan TikTok videosunu indirmek için uygulamayı açın ve “Video Filigranları” sekmesine tıklayın, ardından artı işaretine basın.
 • Bundan sonra, tüm filigrana bir filigran eklemek için “İşaretçi” düğmesini tıklayın.
 • Ardından “Dönüştür” düğmesine basın, dönüştürme tamamlandığında bir pencere açılacaktır.

Tiktok Videosu Logo Olmadan Nasıl Kaydedilir?

Hızı ayarlamak ve TikTok videosunu kırpmak için de kullanabilirsiniz. Kapwing, TikTok filigranını birkaç farklı şekilde kaldırmanıza olanak tanır. İlk olarak, bir TikTok videosu yüklemeniz veya bağlantısını sitenin uygun kutusuna yapıştırmanız gerekir.

Tiktok Videosunu Filigransız Nasıl İndirebilirim?

Bir filigranı kaldırmanın son yolu filigranı bulanıklaştırmaktır. Watermarkremover web sitesinde, halkı rahatsız eden unsurlar kullanmayacaksınız.

Üç katman TikTok videosu oluşturmak için ekranın sağ tarafındaki “çift” seçeneğine üç kez tıklayın. Bir seviyeden, üst filigranın yerleştirileceği alanın ana hatlarını çizin.

Alt filigranın kapsadığı alanı başka bir katmanla sınırlayın. Tüm beyaz alanı kaplayacak şekilde son katmanı ayarlayın.

Filgranlarla ilgili katmanlara tıklayın ve “Ayarla”ya tıklayın. Ayarlar listesinde bulanıklaştırma seçeneğini bulmalı ve filigranı bulanıklaştırmalısınız.

TikTok Video logosunu BeeCut ile kaldırın

TikTok videolarınızdan filigranları kaldırmak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok program var. TikTok filigranını kaldırmak için verilen cevaplardan biri olan BeeCut, kullanışlı bir yapıya ve kolay anlaşılır ve kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu konuda zorlanmadan öğrenmek mümkündür. Kullanmak için kurulumdan sonra bilgisayarınızda çalıştırmanız gerekir. O zaman oran 9:16’dır. Bundan sonra aşağıdaki adımlar atılır;

 • Programın import kısmına gittikten sonra import dosyasına tıklayınız.
 • Bir video seçtikten sonra zamanlama bölümündeki video seçeneğine gidin.
 • Ekranda gösterilen kesme noktasına tıklayın.

Son olarak, silinecek bölümü seçin. Böylece tüm işlemler başarıyla tamamlandı.

TikTok için Filigran Kaldırma

Bilgisayar yerine telefonunuzu kullanmak istiyorsanız TikTok Filigran Kaldırma seçeneklerinizden biri. Google Play Store’da mevcuttur ve Android kullanıcıları için tasarlanmıştır. Küçük boyutundan dolayı cihazlarınızda yer sorunu yaratmaz. Pratik kullanımı olan TikTok için Filigran Kaldırma aşağıdaki gibidir;

 • Programı kurduktan sonra oturum açın.
 • TikTok’u açın ve paylaşım menüsü altında filigranı kaldırmak istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.
 • Programa geri dönün ve istediğiniz yere yapıştırın.
 • Videoyu İndir’e dokunun.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra tek yapmanız gereken dosyanın indirilmesini beklemektir. Ardından, gördüğünüz gibi filigran kaldırılacaktır.

Tiktok Videolarından Nasıl Logo Kaldırılır?
Tiktok Videolarından Nasıl Logo Kaldırılır?

Logo Kaldırma ve Logo Ekleme

Filigran eklemek ve kaldırmak için pratik bir uygulama arıyorsanız, Filigran Kaldır ve Ekle çok kullanışlıdır. Böylece istediğiniz filigranı tek bir programla anında ekleyebilir ve saniyeler içinde kaldırabilirsiniz. Kullanımı kolay uygulama, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Böylece zorlanmadan kullanmanıza olanak sağlar.

Reemove & Watermark

Çeşitli seçeneklere göz atarsanız, en iyi TikTok filigran kaldırıcılarından biri Apowersoft Watermark Remover’dır. Filigranların kaldırılmasına yardımcı olur ve hem Android cihazlarda hem de Windows işletim sistemlerinde kullanımı pratiktir. Küçük boyutu nedeniyle cihazlarınızda boyut sorunlarına neden olmaz. Kullanımı çok kolay, birkaç adımdan sonra filigranı kaldırıp telefonunuza indirebilirsiniz. O zaman geriye sadece seçtiğiniz platformda paylaşmak kalıyor.

IOS kullanıyorsanız ve bilgisayar kullanmak istemiyorsanız bu listedeki programlar sizin için çözüm olmayabilir. Ancak, TikTok’tan metin kaldırırken iPhone video kazıyıcının kullanımı kolaydır. TikTok logoları, filigranları ve diğer öğeleri pratik olarak kaldırmanıza olanak tanır ve tasarımı minimaldir, bu da cihazınız için sorun yaratmaz.

TikTok videolarından nasıl logo kaldırılır sorusunun çeşitli cevaplarını sizler için bir araya getirdik.

Instagram’da Fake Hesaplar Nasıl Bulunur? https://www.pusholder.com/instagram-fake-hesap-bulma/

İlgili Haberler

Başa dön tuşu