Rüya Tabirleri

Rüyada Su Görmek Nedir?

Genel olarak bu rüya hayırlara yorumlanır. Ferahlık, refah, mutluluk, huzur, arınma ve kurtuluş gibi iyi anlamlar taşır. Bununla beraber aile ve özel yaşantıda mutlu günlerin habercisidir. Rüyada görülen diğer nesnelerle birlikte rüyada su görmek nedir? Yorumu değişir.

Rüyada Su Görmek Nedir?
Rüyada Su Görmek Nedir?

Rüyada Su İçmek

Hayırlı kazançlar, malda artış, bereket ve bolluk manaları taşır. Geçim darlığının son bulması, kazancın artması, ticarette kar artışı anlamlarına gelir. Bu rüya, hastalıklardan şifa bulmaya yorumlanır.

Bu rüyanın diğer bir yorumu ise kişinin psikolojik sorunlarından kurtulmaya, ferahlamaya, iç huzuruna delalet eder. Bazı alimlere göre su içmek; bu rüya kişinin içinde bulunduğu tüm sıkıntıların biteceğine, çekişmelerin son bulacağına, dingin ve huzurlu günlerin geleceğine tabir edilir.

Rüyada Birine Su Vermek

İyiliğe, yardım eli uzatmaya, yakın çevreye maddi manevi destek vermeye tabir edilir. Rüyada ölmüş bir insana su vermek; ölmüşlerin dua istediğine, onlar için yapılacak hayra işarettir. Tanıdık birine su vermek yakın çevreden birinin derdinde derman olmaya, ona yardım etmeye delalet eder. Yapılan iyiliklerin karşılığında hayır görmeye, zor durumlardan kurtulmaya, sorunlara çare bulmaya yorumlanır.

Rüyada Bulanık Su

Alimler temiz suyun bulanmasını dert, sıkıntı, bir takım problemler olarak yorumluyor. Bu rüya bazı işlerde terslikler olacağına, ilişkilerde bazı sorunların ve çatışmaların yaşanacağına, iş hayatında karışıklıkların yaşanmasına yorumlanır.

Bazı alimlere göre ise bu rüyayı gören kişinin dua etmesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin maneviyatını güçlendirmesine, duanın gücüyle iç sıkıntılarından arınmaya tabir edilir.

Rüyada Su Görmek Nedir?
Rüyada Su Görmek Nedir?

Rüyada Su Dökmek

Rüyada su dökmek suyun nereye döküldüğüne göre yorumlanır. Toprağa su dökmek; verilen emeklerin ve çabaların karşılığının alınacağına, hayırlar elde edileceğine delalet eder. Kişinin aile, iş ve sosyal yaşamında hayırlı olaylarla karşılaşacağına, bekarların hayırlı evlilik yapacağına, bolluk bereket görmeye yorumlanır.

Bir çiçeğe ya da fidana su dökmek yapılan iş için uğraş vermeye, bu işin kişi için çok hayırlı olacağına, mutlu sonuçlar yaşamaya tabir edilir. Pis bir yere su dökmek; hatalardan dönmeye, yanlışları düzeltmeye, sorunları çözmeye işaret eder.

Rüyada Suya Dokunmak

Bu rüya, günahlardan arınmak anlamı taşır. Temizlik ve saflıkla çıkılan yapılan bir işi, çıkılan bir yolu simgeler. Rüyayı gören kişinin kalbini temiz tuttuğunu bu sayede tüm işlerinden hayır elde edeceğini, dileklerinin gerçekleşeceğini ve isteklerine ulaşacağını gösterir.

Diğere bir anlamı ise ruhsal iyileşmedir. Yaşanan psikolojik sorunları kısa zamanda biteceğine, manevi anlamda dinginlik ve mutluluk yaşamaya delalet eder.

Rüyada Berrak Su

Bir süredir yaşanan problemlerin kolay bir şekilde çözüleceğine, bu problemlerin hiçbir etkisinin kalmayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi hayatının karışık dönemini atlatarak düzlüğe çıkacaktır. Aile içinde devam eden sorunlar tatlıya bağlanacak, küsler barışacak anlamları taşır. Bazı yorumlara göre bu rüya bir süredir devam eden ayrılıkların sona ereceğine de işaret eder.

İş hayatında ve ticarette yolunda gitmeyen işlerin başarıyla sonuçlanacağını, kar elde edileceğini, iş yerinde mevki sahibi olmaya delalet eder. Okul hayatındaki başarılara yorumlanır.

Rüyada Çamurlu Su

Bazı alimlere göre bu rüya; karışık olayları temsil eder. Kişinin içinde bulunduğu olayların kişiyi sıkıntılı bir sürece götürdüğüne, bazı sorunların yaşanacağına, anlaşmazlıklara ve ters giden işlere tabir edilir.

Aynı zam anda bu rüya kişinin iç dünyasına işaret eder. Maneviyatta bozukluk, karamsarlık, endişe, kararsızlık, mutsuzluk gibi olumsuz hislerin habercidir. Bu hislerle kişinin yanlış kararlar alabileceği, ilişiklerinde sorunlar yaşayabileceğine dair uyarıcı nitelik taşır.

Rüyada Suyla Yıkanmak

Suyla yıkanmak, mutlu ve huzurlu bir geleceğin habercisidir. Rüya sahibi, tüm sıkıntılarından, dertlerinden kurtulacak demektir. Bu rüya kurtuluş anlamı taşır. Kötü olan her şeyden kurtulmak ve yenilenmek anlamındadır. Kişi yeniden doğmuş gibi hisseder, ağırlık ve yüklerinden kurtulur. Mutlu ve huzurlu günlere yorumlanır.

Rüyada Su Bulmak

Rüyayı gören kişinin hiç ummadığı bir anda sorunlarına bulduğu çözümlere, çıkış yollarına tabir edilir. Kişinin yeni bir iş teklifi alacağına, iş hayatında yükselişe, gelir elde etmeye, başarı ve zafere tabir edilir. Bazı alimlere göre bu rüya özel hayatta mutlulukla yorumlanır. Kişinin mutlu bir beraberlik yaşayacağına, huzurlu bir evliliğe, aile içinde refaha delalet eder.

Tüm Rüya Tabirlerini İncele > https://www.pusholder.com/ruya-tabirleri/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu