Hakkımızda

Pusholder, 2020 yılının Ocak ayında önceliği sosyal medya üzerinden takipçilerine gündemdeki tüm haberleri tarafsız bir şekilde aktarmak için kurulmuştur.

Beklenildiğinden daha hızlı markalaşan ve kısa sürede geniş kitleye ulaşmasının ardından pusholder.com kullanıcılarının ziyaretine açılmıştır.

Ekip olarak sosyal medya üzerinden toplumu aydınlatmak üzerine yayın hayatımıza başladık. Gün geçtikçe kitlemiz büyüdü ve siz bizleri bu günlere getirdiniz. Hiçbir menfaat beklemeden topluma yararlı bireyler olmayı hedefledik, ve herkesi bu bireyler haline getirmek ilk amacımızdır. Zamanla sosyal medyadan açılarak ve ekibimizi büyüterek bir internet sitesi kurmayı planladık.

AR-GE faaliyetleri, ekip üyesi güncellemeleri,reklam bütçesi ayarlanması gibi çeşitli planlamalardan sonra internet sitemizi 2020 yılının Ocak ayında faaliyete soktuk .Sizlerin ilgisi ve desteğiyle birlikte yolumuzda hala yürüyoruz. İlk başta biraz zorlansak da sosyal medyadan sonra internet sitesi işinde kendimizi geliştirdik ve bütün zorlukların üstesinden geldik,geliyoruz.

Bu karanlık dünyada insanları tarafsız bir biçimde aydınlatmak bizim için paha biçilemez, bizi takip ederek ışığımızın gücünü arttırabilirsiniz.

Başa dön tuşu