Moda

Denim Ceket ve Pantolonlar ile Kombinler

Son zamanların en sevilen ve en çok tercih edilen modalarından birisi olan denim ceket ve pantolon kombini modası hayatımızdan hiç eksilmeyecek olan modalardan birisi haline gelmiş bulunuyor ve pek çok insanın ilgisini çekmeyi çok iyi başarıyor. Hem şık hem spor her tarzı yakalayan bu modaya gün geçtikçe duyulan ilgi yoğunlaşıyor. Denim ceket ve pantolonlar ile kombinler sizlere her programınızda eşlik edebilir ve gününüze şıklık katabilir.

Denim Ceket ve Pantolonlar ile Kombinler
Denim Ceket ve Pantolonlar ile Kombinler

Denim Ceketler

Denim ceketler günlük olsun, spor olsun, şık olsun hiç bir kombininizden ve stilinizden eksik etmek istemeyeceğiniz bir parçadır. Zamansız bir parça olan ve modası asla geçmeyen denim ceketler bu yıl çok daha popüler hale gelmiş bulunuyor.

Her mevsime, her stile hitap eden bir parça olması nedeni ile oldukça kullanışlı olan denim ceketler artık günümüzde her insanın dolabında bulunması gereken temel ve önemli bir parçadır. Gerek kumaş pantolonlarla gerek kot pantolonlarla harika kombinler oluşturabileceğiniz denim ceketler özellikle bahar aylarında en çok tercih edilen ideal seçimler arasındadır.

Denim Ceketler Nasıl Kombinlenir?

Genellikle spor parçalar ile kombinlenen denim ceketler bu sebepten dolayı genellikle spor ayakkabılar ile kombin yapılıyor. Ancak daha şık stiller oluşturmak isteyenler topuklu ayakkabı ve topuklu terlikler ile de kombinler yapabilir. Bunun yanında her mevsime uygun olması özelliği taşıması sebebi ile bot ve çizmelerle de kombinlenebilir.

Düz ya da baskılı pantolon çeşitleri ile çok şık kombinler oluşturulabileceği gibi aynı zamanda etekler ve elbiselerle de kombinlenebilir. Denim ceket ve pantolonlar ile kombinler denim ceketlerde en çok tercih edilen kombin çeşididir.

En Trend Denim Ceketler Ve Pantolonlar Nelerdir?

Sezonun en beğenilen ve en çok tercih edilen denim ceket modeli boyfriend ceketlerdir. Üzerinizde bol ve salaş duran bu ceketler aynı zamanda size daha rahat kombin yapma fırsatı ve daha geniş kombin seçenekleri sunuyor. Son zamanlarda büyük beden anlamına gelen oversize modası her kategoride kendini gösterdiği gibi denim ceket modasında da kendini gösteriyor. Bu nedenle denim ceketlerde de kuşkusuz en çok beğenilen ve tercih edilen model oversize ceketler oldu.

Sezonun en beğenilen ve en çok tercih edilen pantolon modelleri ise şöyledir;

 • Mom jeans,
 • Palazzo jeans,
 • Wide leg jeans,
 • Slim fit jeans,
 • Skinny jeans
 • Cigarette jeanslerdir.

Bu pantolon modelleri, boyfriend ve aynı zamanda büyük beden diye tabir ettiğimiz oversize denim ceketler ile birlikte kombinlenirken en çok tercih edilen pantolon modelleri ise skinny jeans, mom jeans, wide leg jeans ve palazzo jeanslerdir.

Denim Ceketleri Kimler Giyebilir?

Alışverişlerimizde kıyafet tercihi yaparken en çok düşündüğümüz şey kıyafetin bize yakışıp yakışmayacağıdır. Bu nedenle denim ceketlerde de aynı şeyi düşünürüz. Kısaca bahsedecek olursak boyunuz kısa ise çok bol duran ceketlerden uzak durmakta fayda var diyebiliriz. Denim ceket ve pantolonlar ile kombinler yaparken aynı zamanda çok bol bir ceket ile yine o şekilde çok bol bir pantolon kombinleyecek olursak boyunuzu olduğundan çok daha kısa ve kilonuzu olduğundan çok daha fazla gösterecektir. Eğer boyunuz kısa ise skinny tarzı pantolonlar üzerine, basen sorununuz yoksa kalçanızın hemen altında biten denim ceketleri tercih edebilirsiniz.

Denim Ceket Ve Topuklu Ayakkabı Trendi

Denim ceket ve pantolonlar ile kombinler yaparken sürekli spor tarzlar yakalayan ve bu durumdan sıkılan kadınlar daha şık kombinler yapmak için en çok topuklu ayakkabıları tercih ediyor. Topuklu ayakkabı ve ceket kombinleri sizlere daha şık ve cool bir hava katarken kombin çeşitliliği sağlıyor. Bu tarz kombinlerin tamamlayıcı parçası olarak tercih edeceğiniz pantolon modelleri kesinlikle mom jeans, cigarette jeans ve palazzo jeans tarzlarında olmalıdır.

Denim Ceket Ve Pantolon Kombinlerinde Çanta Seçimi

Denim ceket ve pantolonlar ile kombinler yaparken tercih edeceğiniz çanta seçimi tarzınıza tarz katıyor. Yine sezonun trendlerinden ve en çok tercih edilenleri arasında olan baget çantalar hem spor kombinlerinizde hem şık kombinlerinizde tarzınıza tarz katacaktır. Spor ayakkabıyla tamamlayıp spor bir tarz, topuklu terlik ve ayakkabılarla tamamlayıp şık bir tarz yakalayabilirsiniz.

Denim Ceket Ve Denim Pantolon Kombinleri

Sezonun en trendleri arasında olan denim ceketleri kumaş pantolonlarla da kombin yapabileceğinizi söylemiştik. Ancak en trend kombine ulaşmak ve spor şıklığı yakalamak istiyorsanız denim ceketler ve denim pantolonlar ile yapacağınız kombin sizin için ideal bir seçim olacaktır. Aynı zamanda denim ceketleri denim pantolonlar ve topuklu ayakkabılar ile de kombin yaparak çok tarz olabilirsiniz.

Kot Ceketler İle Farklı Tarzlar Yaratmak

Kot ceket denildiği zaman insanın aklına genelde sadece spor kombinler geliyor. Ancak bu tamamen kişinin hayal gücüne ve sahip olduğu tarza bağlıdır. Sizde bu şekilde düşünenlerdenseniz çok büyük bir yanılgı içindesiniz. Çünkü kot ceketler ile yapılan kombinler aslında çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Büstiyerler, crop tişört ve bluzlar, deri etek ve deri pantolonlar ile denim ceketlerinizi kombinleyerek çok tarz olabilirsiniz. Aynı zamanda şimdi blazer ceketlerde de uygulanan kemer modasını denim ceketlerinizin üstünde de kullanabilirsiniz.

Denim Ceket ve Pantolonlar ile Kombinler
Denim Ceket ve Pantolonlar ile Kombinler

Sıradışı Denim Ceket Ve Pantolonlar

Dolaplarınızın en temel parçalarından biri olan denim ceketler neredeyse her marka tarafından üretilmekte ve artık resmen bir yarış haline gelmiş bulunuyor. Bu nedenle markalar farklı tarzlarda ve şekillerde ceket versiyonları üretmeye çalışıyorlar.

Bu versiyonlar şunlardır;

 • İşlemeli kot ceketler,
 • Asit yıkamalı kot ceketler,
 • Suni kürklü kot ceketler,
 • Deri ve kumaş karışımlı kot ceketler,
 • Baskılı kot ceketlerdir.

Markaları adeta bir moda yarışına sürükleyen bu versiyonlar ceketlerinizi kombininizin star parçası haline getiriyor.

Denim Ceket Ve Pantolonlar İle Sokak Modası

Denim ceket ve pantolonlar ile kombinler yaparken kullandığımız diğer parçalar kombininizin tarzını belirliyor. Pek çok gencin en çok tercih ettiği tarz ise beyaz spor ayakkabılarla tamamlanan denim pantolon ve denim ceket kombinleridir. Bu kombinleri tercih eden gençler şimdinin sokak modasına yön veriyor.

Aynı Kısa Ceketle 5 Farklı Kombin > https://www.pusholder.com/ayni-kisa-ceketle-5-farkli-kombin/

Siyah Denim Ceketler Ve Pantolon Kombinleri

Kotun ne kadar çok çeşitli ürünle kombin yapılabildiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Bunun yanında siyahında aynı şekilde kombin yelpazesi çok geniştir. Bu ikisini birleştirdiğimizde yapabileceğiniz kombinleri siz düşünün. Ayrıca siyah denim ceketleri kumaş pantolonlarla kombinlemek çok daha kolay ve mümkün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu