Teknoloji

Dolar İle Gelir Elde Edilebilecek 10 Web Sitesi

İnternetten para kazanmak kolay bir iş değildir ancak dolar ile gelir elde edilebilecek 10 web sitesi sayesinde bu durum biraz kolaylaşabilir. Pratik yaparken finansal hedeflerinize nihai olarak ulaşmak için becerilerinizi keskinleştirmek çaba, zaman ve enerji gerektirir.

Ama başka bir yerden başlamanız gerekiyorsa web’de birkaç olağanüstü varlık vardır. İnternetin kendisi çılgın bir yer. Hemen hemen her modern sorunun çözümü var.

İster zanaat öğreniyor, ister ürün satıyor veya bir konu hakkında eğitim veriyor olun, hepsini tek bir tıklamayla bulun. Buradan, çevrimiçi kazanç siteleri aracılığıyla çevrimiçi gelir elde etmenin birçok yolunun olduğu sonucuna varılabilir.

Dolar İle Gelir Elde Edilebilecek 10 Web Sitesi
Dolar İle Gelir Elde Edilebilecek 10 Web Sitesi

TaskRabbit

İnsanlar bu siteye kitaplık yapmak, garajı temizlemek veya ayak işlerini yapmak gibi çeşitli görevleri yapmaya istekli insanları bulmak için gelir. İstediğiniz kadar ev işi yapın ve bu oldukça yarı zamanlı (veya tam zamanlı) bir iş olabilir.

Öne Çıkanlar: İş başvurusunda bulunabilirsiniz, ancak niteliklerinizin neler olduğunu ve insanların sizi nasıl arayabileceğini açıklayan bir profil de oluşturabilirsiniz.

EarnKaro

EarnKaro, Myntra, Flipkart, Ajio ve daha fazlası gibi 150’den fazla markayla işbirliği yapmanızı sağlayan bir fırsat paylaşım platformudur. Öğrenci, ev hanımı veya profesyonel olmanız fark etmeksizin para kazanmanın iyi bir yoludur. EarnKaro’ya katılmak tamamen ücretsizdir ve hiçbir evrak gerektirmez.

Udemy

Çevrimiçi eğitim ve kurslara odaklanan tanınmış bir çevrimiçi kazanç sitesidir ve ayrıca kursla ilgili bilgiler için en kapsamlı platformlardan biridir. İnsanlar Udemy’de ders vermek için kaydolabilir ve onu öğrencilerle bağlantı kurmak için kullanabilir.

Bu, eğitim ve kursla ilgili materyalleri satıp satın alabileceğiniz harika bir çevrimiçi eğitim kaynağıdır. Ayrıca, kendi ders materyallerinizi geliştirebilir ve uygun bir fiyata satabilirsiniz.

Ayrıca kurs materyallerinizi oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli araçlara da erişebilirsiniz. Onlarla çalışmanın faydalarından bazıları şunlardır: Özgürsünüz, evden çalışabilirsiniz, sabit bir yan geliriniz var ve öğrencilerle iletişim kurabilirsiniz.

Guru

Web geliştirme, beste yapma, planlama, yorumlama, anlaşmalar ve yönetim gibi farklı alanlardaki meslekleri keşfedebileceksiniz. 18-20 yılı aşkın bir süredir var, bu yüzden güvenilir bir site ve bu tek başına meşruiyetini doğruluyor.

Ayda 10 kez sunulduğu için hiçbir ücret ödemeden mesleklere kaydolmanıza ve başvurmanıza izin veren ücretsiz bir Guru biçimi.

Serbest çalışma fırsatları bulmak istiyorsanız, kademe tabanlı bir üyelik seçmenizi öneririz. Bu size daha fazla teklif, daha düşük komisyon oranları ve ayrıca bazı premium özellikler sağlayacaktır.

Google Adsense

Herhangi bir başlangıç ​​yatırımı olmadan evden çevrimiçi kazanmaya başlamanın en kolay yollarından biridir. Neye ihtiyacın var? Bir blog sayfası, web sitesi veya Youtube kanalı. Ücretsiz kayıt olabileceğiniz bir reklam programıdır. Kayıt olduktan sonra, web sitenize ekleyebileceğiniz bir kod alacaksınız.

Dolar İle Gelir Elde Edilebilecek 10 Web Sitesi
Dolar İle Gelir Elde Edilebilecek 10 Web Sitesi

Amazon

Dünyanın en güvenilir çevrimiçi kazanç sitesi, trend ve önde gelen e-ticaret web siteleridir. Bir tüketicinin satın almayı seçebileceği çok çeşitli öğelere ve satıcıların satması için çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Amazon’da satış yapmaya başlamak için satıcı hesabına kaydolmanız yeterlidir. Kaydolduktan sonra ürünlerinizi yükleyebilirsiniz, hepsi bu kadar.

Amazon‘un sizin için ilgilendiği her şey:

  • Teslimat ve lojistik kısmı Amazon’un kendisi tarafından halledilir.
  • Güven gözetilir. Ürün Amazon’da bulunuyorsa, insanların %88’i ürünü satın alma ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyor.
  • Ek olarak, diğer ürünlerin reklamını yaparak veya satarak iyi bir gelir elde etmenizi sağlayan ortaklık programı aracılığıyla para kazanabilirsiniz.

Her ay milyonlarca potansiyel müşterinin ziyaret ettiği çok büyük bir e-ticaret platformu olduğu için ürünün satın alınma olasılığı da yüksektir. Amazon, en çok aranan çevrimiçi kazanç sitelerinden biridir.

Upwork

Upwork, milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilen ve kullanılan küresel bir serbest çalışan çevrimiçi kazanç sitesidir.

  • Becerileri için çevrimiçi olarak yüksek ücretli bir iş başlatmak ve kazanmak için en gerçek çevrimiçi kazanç sitesi seçeneklerinden biridir.
  • Yöneticiler tarafından en güvenilir web sitelerinden biri olduğu için tam zamanlı bir işe bile girilebilir.
  • Yüksek bütçeli büyük ölçekli proje web sitesinde mevcut olduğundan, çevrimiçi olarak çok daha yüksek miktarda para kazanabilirsiniz.

Yaklaşık 5 milyon kayıtlı müşterisi var. Çok çeşitli projeler mevcuttur ve becerinize uygun projeyi seçip işe başlayabilirsiniz.

Shutterstock

Fotoğrafçılık becerilerinizden para kazanmanıza yardımcı olacak en iyi stok fotoğrafçılık web sitelerinden biridir.

  • Fotoğrafçılar ücretsiz olarak fotoğraf yükleyebilir.
  • Bu platformla gitmek oldukça kolay ve zaman içinde oldukça karlı.
  • Yaratıcılığınızın telif hakkı saklıdır.

Fotoğraf stoğunuz her indirildiğinde, bir telif hakkı alırsınız ve bu da karınızın artmasına neden olur.

​​​​​Clarity.fm

Bir danışman olarak başkalarına yardım etmek ve deneyim ve bilginizden para kazanmak istiyorsunuz. Ancak bundan sonra hangi adımları uygulayacağınızdan emin değilseniz, Clarity.fm’de ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra profilinizi oluşturabilirsiniz. Profiliniz ayarlandıktan sonra, insanlar sizinle bir oturum için rezervasyon yapacaktır. Blog yazmak, içerik yazmak gibi herhangi bir alanda uzmanlık, hatta YouTuber’lar bile bu çevrimiçi para kazanma sitesinden danışman olabilir ve makul miktarda para kazanabilir.

Dolar İle Gelir Elde Edilebilecek 10 Web Sitesi
Dolar İle Gelir Elde Edilebilecek 10 Web Sitesi

ThreadUp

Çok fazla elbise satın alan biri için harika bir platform. Artık size uymayan veya artık giymek istemediğiniz tüm kıyafetler. Böyle kıyafetlerle ne yapıyorsun? ThreadUp, kullanılmış giyim eşyalarıyla ilgili bir çevrimiçi yeniden satış platformudur. Arama seçeneğini kullanarak sonuçları beden, renk ve kıyafet türü gibi kriterlere göre filtreleyebilirsiniz.

Sadece “bayan giyim” ve “kazak” yazarsanız binlerce sonuç alırsınız. Arama, yalnızca belirli bir boyut, tasarımcı, durum veya fiyatla eşleşen öğeleri gösterecek şekilde daraltılabilir. İyi, kullanıcı dostu bir platformdur ve onu çevrimiçi kazanç sağlayan bir site için iyi bir seçenek haline getirir. Verilen web sitelerinin hepsinden dolar ile para kazanabilmek mümkündür.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu