Teknoloji

En İyi Robot Süpürgeler Hangileri? Robot Süpürge Önerileri

Teknoloji geliştikçe hayatımızı kolaylaştıran birçok yeni ev eşyası yaratmaya devam ediyoruz bu eşyalar arasında en gözde robot süpürgeler peki en iyi robot süpürgeler hangileri? robot süpürge önerileri nelerdir?

Günümüzde robot süpürgeler tüm temizlik işlerini sizin yerinize yaptıkları için evlere büyük kolaylıklar getiriyor. Robot elektrikli süpürgeler, özellikle kullanıcı geri bildirimlerine bakıldığında, günümüzde en popüler elektronik ürünlerdir.

Robot süpürge almak isteyenlerin araştırdığı sorular şu şekildedir;

  • Peki, hangi robot süpürgesi en iyisidir?
  • Robot süpürge alırken nelere dikkat etmeliyim?

En iyi vakum robotu model çeşitleri genelde kullanıcı kişilere birçok avantajlar sunan yüksek pil kapasitesine sahip olanlardır. Ancak ürünün fiyatını göz önünde bulundurarak kendinize uygun bir robot süpürge modelini kolaylıkla bulabilirsiniz.

En İyi Robot Süpürgeler Hangileri?
En İyi Robot Süpürgeler Hangileri?

En İyi Robot Süpürgeler İçin Öneriler

Robot süpürgelerin popülaritesi son yıllarda arttı ancak onlarca farklı marka ve model var. Sizler için hazırladığımız robot süpürge önerileri sayesinde teknik özellikleri ve olumlu yorumları ile aradığınız ürünü inceleyebilir, bütçenize uygun modeli daha kısa sürede bulabilirsiniz.

Temizlik robotu önerileri yapılırken sadece ürünle ilgili olumlu yorumların toplam sayısı değil, aynı zamanda çeşitli kriterler de dikkate alınıyor. Size en iyi incelemeleri sunmak için en iyi robot elektrikli süpürge makalesini oluştururken kullanıcı yorumlarını, ürün performansını ve fiyatı dikkate alınıyor.

En İyi Robot Süpürge

Hangi elektrikli robot süpürgeyi alacağınızdan emin değilseniz, önce popüler elektrikli robot süpürge markalarına göz atın. Teknoloji ürünleri geliştiren markalar, genellikle ürün kataloglarını tüm segmentlerdeki müşterilere hizmet verecek şekilde genişletmeye çalışır.

Bu nedenle her marka en az birkaç robot süpürge modeli sunuyor. Ancak tasarımlarıyla öne çıkan ve ek faydaları nedeniyle oldukça popüler olan markalar da vardır. Peki, elektrikli robot süpürgeler söz konusu olduğunda en yüksek onay derecesine sahip marka hangisidir?

En İyi Robot Süpürge Markaları

En popüler marka arasında en fazla tercih edilen Xiaomi’dir. Robot süpürge pazarında çok yüksek bir paya sahiptir. Bunun nedenlerinden biri, şirketin iyi bir üne sahip kaliteli ürünler üretmesidir. Roborock ise yurt dışında en çok kullanılan markalardan biridir.

Son yıllarda Türkiye’de satılmamasına rağmen artık bir Türk markasıdır. Yukarıdaki markalardan robot süpürge modelleri genel olarak diğer markalara göre çok beğeniliyor. Bu ürün, birçok avantaja sahiptir: Teknik donanım, yüksek kapasiteli batarya ve şık tasarım detayları vb.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Günümüz teknoloji çağının önde gelen üreticilerinden biri olan Xiaomi, robotik elektrikli süpürgeleri tasarlama ve geliştirme konusunda başarılı oldu ve listenin başında yer aldı. Xiaomi Mi Robotik Vakumlu Paspas, evde rahat vakit geçirirken 30-50 Dpa gibi düşük gürültü seviyesi ile ev işlerinizde size yardımcı olur. 250 watt’a kadar güç. 2500Pa’ya kadar emiş gücü ile çok yüksek performansa sahiptir.

Robot elektrikli süpürgeniz evinize geldiğinde yapmanız gereken ilk şey onu kurmaktır. Mi Home uygulamasını telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. İlk kez kullandığım için evin içinde dolaşmak zorunda kalıyorum. Her odayı adım adım gezer ve kendine bir harita oluşturur.

Cihazınızın yalnızca bir odayı temizlemesini istiyorsanız, telefonunuzu yalnızca bir odayı temizlemek için kullanabilirsiniz. İsterseniz haftalık bir program oluşturabilir ve çalışırken onu takip edebilirsiniz. Akıllı elektrikli süpürge işini bitirdiğinde şarj olabileceği şarj istasyonuna gider. Ancak şarj standının sağ ve sol tarafında 50 cm boş alan gerekiyor.

En İyi Robot Süpürgeler Hangileri?
En İyi Robot Süpürgeler Hangileri?

Roborock S6 MaxV

Vakum robotunun en iyi özelliklerinden biri, olası tüm engelleri tanıması ve buna göre tepki vermesidir. Yani evinizdeki birçok engeli algılar ve herhangi bir sorun çıkarmaz. Sıradan elektrikli süpürgelerden robot elektrikli süpürgelere geçiş yapan okuyucular için emiş gücü tatmin edici olacaktır. Öte yandan, iyi emiş gücü, yüksek ses anlamına gelmez. Emiş gücü 2500Pa’dır ve çalışma gürültüsü 67dB’dir ve bu çok sessizdir.

Roborock Vacuum Cleaner S5 Max

Roborock robot süpürge modelleri diğer modellere göre çeşitli avantajlara sahiptir. Cihaz yüksek güçte 2,5 saat çalışabilen şarjlı bataryaya sahiptir. Ancak cihazın şarj seviyesi %5’e yaklaştığında vakum otomatik olarak şarj istasyonuna dönecektir. 460ml toz ve 290ml su haznesi kapasitesi ile çok verimli kullanım sağlar. Aldığınız ürün, şarj standı, su geçirmez mat, güç kablosu ve mendil içerir. 1 kg ağırlığındadır ve bu sınıfa göre çok hafiftir.

iRobot Roomba 605 Navigasyonlu Robot Süpürge

Robotik endüstrisinde 25 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren iRobot tarafından geliştirilen Roomba 605, yüksek performans ve uzun süreli garanti sunuyor. Otomatik şarj etme işlevi sayesinde, gün içinde planlanan temizlik görevleri düşük pil nedeniyle kesintiye uğramaz.

Pil azaldığında cihaz şarj istasyonuna döner ve programlanan temizlik işi tamamlandığında otomatik olarak şarj istasyonuna döner. 3 aşamalı temizleme sistemi kir, toz ve akarlara karşı oldukça profesyonel bir temizlik sağlar. Küçük boyutları evinizin her köşesine sığmasını sağlar, bu sayede yatağınızı ve koltuk altlarınızı bile temizler.

Anker Eufy RoboVac 11S Hepa

Özellikle toz ve benzeri partiküllere alerjisi olanların tercih ettiği Anker Eufy RoboVac 11S Hepa, yüksek emiş gücü ve pil kapasitesi sayesinde oldukça kullanışlı bir robot süpürgedir. Yüksek fiyat-performans oranı ve 500’ün üzerinde kullanıcı yorumu ile bunların %90’ından fazlası olumlu yorumlardır.

Daha fazla teknoloji yazısı için tıklayın -> https://www.pusholder.com/teknoloji/

Viomi Vıomı V3 Robot Süpürge

Sesi çok yüksek olmadığı için sizi rahatsız etmeyen bir cihaz denilebilir. 2600 pa emiş gücü ile robot süpürgeler arasında en fazla emiş gücüne sahip olan cihazdır denilebilir. Aşağıda belirtilen diğer modellerden daha iyi performansa sahiptir. Bu aşırı performans nedeniyle tabii ki fiyatı da biraz yüksek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu