Rüya Tabirleri

Rüyada Fare Görmek Ne Demektir?

Rüyada fare görmek maddi kayıp olarak yorumlanır. Kişinin maddi zarara uğrayacağının habercisidir. Fare rüya tabirlerine göre sağlığın ve başarısızlığın da sembolüdür. Fakat farenin rüyaya giriş şekli de önemlidir. Rüyada fare görmek ne demektir? Sorusuna sağlıklı bir cevap vermek için rüyadaki farenin nasıl göründüğünü bilmeniz gerekiyor.

Rüyada Fare Görmek Ne Demektir?
Rüyada Fare Görmek Ne Demektir?

Rüyada Fare Nasıl Görülür?

Rüya sahibi rüyada birçok olay ve hayvanda olduğu gibi fareyi de farklı şekillerde görür.

Bu şekillerden bazıları aşağıdaki gibidir;

 • Rüyada lağım faresi görmek
 • Rüyada fındık faresi görmek
 • Rüyada ev içerisinde fare görmek
 • Rüyada siyah fare görmek
 • Rüyada beyaz fare görmek
 • Rüyada fare öldürmek
 • Rüyada fare yemek
 • Rüyada fare ısırması görmek
 • Rüyada kedinin fareyi yakalaması
 • Rüyada fare öldürmek
 • Rüyada fareden korkmak
 • Rüyada çok sayıda fare görmek

Bu rüyaların hepsinin farklı bir yorumu ve tabiri bulunuyor. Küçük bir ayrıntı bile rüyanın farklı şekilde yorumlanmasını sağlayacaktır.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Lağım faresi rüya tabirinde sinsi bir düşmana ve hırsıza yorumlanır. Rüyasında lağım faresi gören kişinin dost görünümlü bir düşmanı olduğu veya yakın zamanda bir hırsızlığa uğrayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fındık Faresi Görmek

Rüyada fındık faresi görmek rüya sahibinin yakın bir zamanda başına bela geleceğinin habercisidir. Ayrıca fındık faresi kötü ahlaka da dalalettir. Farklı bir yoruma göre de fındık faresi gizli bir düşmana yorulur. Rüyada fındık faresi öldürmek sıkıntılardan kurtulacağı ve feraha ereceği anlamına gelir.

Rüyada Ev İçerisinde Fare Görmek

Rüyada ev içerisinde fare görmek berekete işarettir. Rüyada kendi evinde fare olduğunu gören kişi o yıl içerisinde büyük bir bolluk yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında evdeki fareyi dışarı çıkardığını gören kişi rüya yorumlarına göre yıl içerisinde rızkı azalacaktır.

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare gören kişinin sıkıntılı bir sürece gireceği şeklinde yorumlanır. Yine rüyada siyah fare görmek çevresinde iki yüzlü insanların olduğu ve bu insanların rüya sahibine zarar vereceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek geneldi iyiye yorulur. Rüya sahibinin düşmanlarından kurtulacağı veya onlara karşı zafer elde edeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bekar olması durumunda kötü bir ilişki yaşayacağının habercisidir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek rüya sahibinin düşmanlarını yeneceği şeklinde yorumlanır. Farklı bir yoruma göre de bazı arkadaşlık ve ilişkinin sona ereceğine işaret eder. Farenin ev içerisinde öldüğünü görmek te mal kaybına işarettir. Rüyada fareyi öldürmeye çalışmak ta rüya sahibinin belli zorluklar yaşayacağı ve bu zorluğun sonunda büyük bir kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fare Görmek Ne Demektir?
Rüyada Fare Görmek Ne Demektir?

Rüyada Ölü Fare Görmek

Ölü fare rüya tabirlerinde dost görünümlü düşmana ve dedikoduya işaret eder. Rüyasında ölü fare gören kişi yakın zamanda iftiraya uğrayacağı ve dedikodusunun yapılacağı şeklinde yorumlanır. Farklı bir yoruma göre rüyada ölü fare görmek düşmanlarının azalacağı ve düşmanlarına karşı tedbir alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fare Yemek

Rüyada fare yemek kötü gibi görünse de iyiye yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına dalalettir. Ayrıca rüyada fare yediğini görmek düşmanlarına karşı zafer alacağı şeklinde de yorumlanır. Rüyada istemediği halde fare yediğini gören kişinin yapmak istediği bir işi yapamayacağı anlamına gelir. Rüyada başka birine fare yedirdiğini görmek ise rüya sahibinin kısmetinin açılacağına yorulur.

Rüyada Fare Isırması Görmek

Rüyada fare ısırdığını görmek insanlar tarafından zarara uğrayacağı anlamına gelir. Rüyada farenin kendisini ısırdığını gören insanın akrabaları tarafından kötülük göreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kedinin Fareyi Yakalaması

Rüyasında kedinin fareyi yakaladığını görmek rüya sahibinin düşmanları tarafından zarara uğrayacağı ve zor duruma düşeceği şeklinde yorumlanır. Farklı bir yorumda ise rüya sahibinin büyük fırsatlar yakalayacağı ve değerlendirirse hayatının değişeceği belirtilir.

Rüyada Fareden Korkmak

Rüyada fare görmek ve bu fareden korkmak rüya sahibinin malına bir zarar geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında fareden tiksinmek te sağlığının kötüye gideceğine delalettir.

Rüyada Çok Sayıda Fare Görmek

Rüyada birden fazla fare görmek rızık genişlemesine delalettir. Rüya sahibinin maddi açıdan rahatlığa ereceği ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Bazı tabirlere göre çok sayıda fare görünmesi haram mala işarettir.

Tüm Rüya Tabirlerini İncele > https://www.pusholder.com/ruya-tabirleri/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu