Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Isırması Nedir?

Genel olarak olumlu yorumlanmaz. Bir takım aksilikleri, olumsuz sonuçlar doğuracak bazı olayların meydana gelebileceğini, kötü niyetli kimseleri, kıskançlık ve ihanet gibi duyguları anlatan rüyalardandır. Rüyada kedi ısırması nedir? Sorusunun birçok yanıtı vardır.

Rüyada Kedi Isırması Nedir?
Rüyada Kedi Isırması Nedir?

Rüyada Kedi Isırmasıyla Yaralanmak

Rüya sahibi yaralanıp canının yandığını hissediyorsa kalp kırıklığı yaşayacağına ve üzüntü çekeceği olaylar olacağına delalet eder. Can yanmıyorsa bu olayları hızla atlatıp unutmaya tabir edilir.

Rüyada Yavru Kedi Isırması

Bu rüya kişinin kendini ihmal ettiğini, sağlığına dikkat etmeyip önemsemediğine ve bu yüzden hastalanacağına, sağlığının bozulacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin günlük rutinlerinde bazı küçük can sıkıcı durumlarla karşılaşacağına bunlar yüzünden kısa süreli yaşayacağı streslere tabir edilir. Genel olarak sıkıntı veren durumların basit ve geçici olduğu anlamına gelen bir rüyadır.

Rüyada Kedinin Eli Isırması

Hırslı, haris ve kıskanç bir kadınla tabir edilir. Rüya sahibini çevresinde böyle bir kadının olduğuna, bu kadının kötü niyetleriyle hareket ettiğine, bunların sonucunda can sıkıcı bazı durumların ortaya çıkabileceğine tabir edilir.

Bu rüya bazen de kişinin iş hayatında bazı konularda engellenmeye çalışıldığını, rakipler tarafından sürekli olarak izlendiğini anlatır. Bu yönüyle rüya sahibin iş hayatında dikkatli davranması, kimseye çok fazla güvenmemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Siyah Kedi Isırması

Bu rüya genelde iş ve ticari hayatla yorumlanır. Rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da ticarette bir türlü istediği başarıyı yakalayamadığına, işlerde yaşanan sorunlara, çözülmesi zor olan problemlere delalet eder.

Bazı alimlere göre bu rüya kişinin çevresine karşı savunmasız kalabileceğini, korunamayacağı bazı durumları ve hüzünleri anlatır. Maddi anlamda yaşanacak zorluklara da tabir edilir.

Rüyada Kedinin Başka Bir Hayvanı Isırması

Bu rüya kişinin çevresindeki insanların karşı karşıya geleceği ciddi ve üzücü olaylara işaret eder. İş hayatında rakiplere, ticari hayatta güvenilmez bir ortağa, hane içinde sevgisiz ve kavgacı bir insana delalet eder.

Rüya sahibi çevresindeki insanların kötü yüzlerini göreceği, arkasından konuşulanları öğreneceği anlamları taşır. Rüya sahibi, kedinin köpeği ısırmasına müdahale ediyor onları ayırıyorsa çevresinde olup biten kargaşaya mani olacak ve olayları yatıştıracak manası taşır.

Rüyada Kedinin Ayağı Isırması

Bu rüya olumlu yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı hayal kırıklıkları sonrasında tekrar mutlu olacağına, yaralarını hızla saracağına, umut bulmaya tabir edilir. Kötü durumlar düzelecek yüzler gülecektir. Aynı zamanda bu rüya atılacak adımlara da işaret eder. Kişinin hayatını ilgilendiren önemli konularda ciddi kararlar vereceğini, duygularından çok mantığıyla hareket edeceğini gösterir.

Rüyada Kedinin Başka Birini Isırması

Kişinin çevresindeki birinin zarar göreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin birine zarar verecek bir olaya tanık olmasına, zarar gören bir kişiye yardım etme isteğine işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin çevresindeki kötü niyetlerin kendisine bir zarar veremeyeceğine, rakiplerin ve düşmanların kendi aralarında sorunlar yaşayacağına yorumlanır. Eğer kişi zarar gören insanı tanıyorsa ise bu rüya direkt olarak görülen kişiye yorumlanır. Eğer kedinin ısırdığı kişi tanınmıyorsa yakın çevreden birine işaret eder.

Rüyada Kedi Isırması Nedir?
Rüyada Kedi Isırması Nedir?

Rüyada Sokak Kedisinin Isırması

Rüyayı gören kişinin sosyal ya da iş çevresinden pek samimi olmadığı biri tarafından izlendiğine, kıskanıldığına, iş hayatında dişli rakiplere delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya, haram para, çalıntı mal anlamlarına da gelir.

Bazen bu rüya kişinin özel dünyasına işaret eder. Bekar kimseler için sevgiliden görülecek hoş olmayan bir davranışla tabir edilir. Evli kimseler için ise eşin kırıcı ve can sıkıcı davranışlarıyla yaşanacak sorunlar olarak yorumlanır.

Tüm Rüya Tabirlerini İncele > https://www.pusholder.com/ruya-tabirleri/

Rüyada Ev Kedisinin Isırması

Rüyada ev kedisinin yani kişinin kendi kedisi tarafından ısırılmak hane halkıyla yorumlanır. Hane halkı ya da akrabalar arasında rüya sahibini sevmeyen, onunla ilgili kötü duygular besleyen, her an kötülük yapmaya hazır birinin varlığına işaret eder. Hane içinde önemli konularda anlaşma sağlanamayacağına, miras konularında ciddi anlaşmazlıklar yaşanacağına, alacak verecek konularında karşı karşıya kalmaya tabir edilir.

Evli kimseler için bu rüya eşten görülecek kötü bir davranışa, yalana, ihanete ve olumsuz durumlara delalet eder. Eşler arasında bazı sorunlar olabileceğine, bu sorunların ailedeki diğer insanlar yüzünden meydana geleceğine, rüya sahibinin eşiyle aile fertleri arasında kalacağına yorumlanır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu