Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgili Nasıl Görünür?

Geçmişten günümüze modası geçmeyen ve hala merak unsuru olan bir konu var ise o da şüphesiz rüya tabirleridir. İnsanlar rüyalarında en çok ya özlemini çektiği şeyleri ya da başına gelmesinden korktuğu, endişelendiği ve zaafı olan şeyleri görür.

Bunlar ise çoğunlukla aile bireyleri veya sevdiği insan üzerinden şekillenir. Rüya tabirleri arasında en çok aranan ve merak konusu olan konu rüyada sevgili nasıl görünür? Bazı kişiler sırf görmek için gece yatmadan çağrışım yapmayı hayal ederek uyumayı dener.

Rüyada Sevgili Nasıl Görünür?
Rüyada Sevgili Nasıl Görünür?

Rüyada Sevgili İle En Çok Görülen Konular

Kişiler sevdikleri insanlara zaman zaman özlem duyar ya da onunla geçirdiği anıları hatırlar ve yanında olsun ister. Yanında olması mümkün olmayan şahısları ancak rüyalarında görebilir, konuşabilir istediği şekilde durumu ilerletir. Farkında olmadan bilinçaltında yatan bu özlem onun gece rüyasında ortaya çıkar. Sevgili ile en çok görülen rüya başlıkları genellikle şu şekildedir.

  • Sevgilinizin sizi aldattığını görmek
  • Sevgilinizi bir başkasıyla aldatırken kendinizi görmek
  • Eski sevgilinizle barışma durumunun ortaya çıkması.
  • Rüyada sevdiğiniz kişinin başkasıyla evlendiğini görmek
  • Rüyada sevgilinizden çocuğunuzun olduğunu görmek

Yukarıda bahsi geçen sadece birkaç rüya başlığı olmakla birlikte bunun sayısını arttırmak mümkündür. Kişiler iş hayatının yorucu temposu sonucunda gece yatınca bilinçaltında kalan şeyler gün yüzüne rüyalar sayesinde çıkar. En araştırma yapılan ve hakkında yorum bulunabilecek temel konulardan birisi sevgili ile ilgili olanlardır.

Sevgilinizin Sizi Başkasıyla Aldattığını Görmek

Sadece rüya demek yetmez başlı başına bir kabustur. Gören kişilerde olumlu sonuçlar vermeyen ertesi güne sevdiği insanla tartışma yaşatan bir olaydır. Kişiler genelde bu tarz rüyaları sevgilileri ile araları iyi olmadığında veya yeteri kadar ilgi görmediklerinde sevgiye ihtiyacı olduğu anlarda görür.

Karşınızdaki kişinin sizin gibi esnek vakti olmayabilir. Bundan kaynaklı size istediğiniz gibi zaman ayıramayabilir ama tüm bunlar sizi aldattığı anlamına gelmez. Bunların yanı sıra kişilerde acaba benim sevdiğim kadar o beni sevmiyor mu? düşüncesi de ortaya çıkar. Kendinizi yıpratmak yerine bu durumları onunla paylaşabilir daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

Sevgilinizi Bir Başkasıyla Aldatırken Kendinizi Görmek

Rüyada çok sevdiğiniz kişiyi yani sevgilinizi aldatırken görüyorsanız muhtemelen rüya sonunda kötü hisler duyarsınız. Bunun nedeni ise gerçekte olmasını bile hayal edemeyeceğiniz durumun rüyada karşınıza çıkması düşüncesinin dahi sizi üzmesi anlamına gelir. Genellikle sadakatli ve sevdiği ile güçlü bağı olan kişiler bu rüyanın etkisinden çabuk kurtulamaz. Gerçek olmasa dahi suçluluk hisseder.

Eski Sevgilinizle Barışma Durumunun Ortaya Çıkması

Zaman zaman rastlanılan bir durum olan eski sevgiliyi rüyalarınızda görme, konuşma ve sarılma gibi olaylar altında birden çok neden yatabilir. En basit düşünce ile onu özlemeniz ve tekrar aynı yaşantıya dönme isteğidir. Bir diğer konu ise kişi aslında en çok nefreti de sevdiği kişiye karşıdır. Nefret eder çünkü bir zamanlar çok sevmiştir. Eski sevgiliyi rüyanızda görmeniz de buna işarettir gerçekte tekrar bir araya gelemeyeceğiniz durumu rüyada istediğiniz gibi şekillendirmek istemenizdir.

Rüyada Sevdiğiniz Kişinin Başkasıyla Evlendiğini Görmek

Gerçek hayatta kıskanç kişiler yolda yürürken dahi başkalarının sevdiğine bakmasını kaldıramaz iken rüyada başkasıyla evlendiğini görmek tam bir işkencedir. Kişilerin kaybetme korkusu ve zaafı bulunduğu şeye karşı daha hassas oluşları ve onların kendinden gitmeleri adeta büyük bir kayıptır. Evlilik hayali ile gece yatarken başkasıyla evlenildiği görünmesi istenilmeyen bir durum olup ertesi günlerde gerçek olmasa bile sinir bozan ve birkaç gün kendinizi kötü hissetmenize neden olan durumdur.

Rüyada Sevgili Nasıl Görünür?
Rüyada Sevgili Nasıl Görünür?

Rüyada Sevgilinizden Çocuğunuzun Olduğunu Görmek

İnsanların bu dünyada tadabileceği en güzel mutluluk sevdiklerinin yanında olması ve hayatı onunla paylaşma duygusudur. Birçoğumuz bunun hayali ile yatar bunun gerçekleşmesi için uğraşlar gösteririz. Rüyalarda bu doğrultuda bilinçaltında var olan durumu bizlere gösterir.

Rüyada sevdiğiniz insandan çocuğunuzun olması özlemle beklenen kavuşma anının yakın olduğunu mutlu bir evlilik ve adımın atılacağının anlamına gelir. Uzun soluklu bekleyişlerin güzel haberlerle taçlanacağı bir birlikteliği gösterir.

Rüyada Sevgili İle Ayrılacağını Görmek

Kişiler bu tarz olumsuz rüyalarda ya sakladıkları ya da vicdanen rahatsızlık duydukları bir durumun neticesinde karşı karşıya kalırlar. Önemli olan karşınızdaki kişiye doğru olup dürüstlük göstererek ilişki yürütmektir.

Tüm Rüya Tabirlerini İncele > https://www.pusholder.com/ruya-tabirleri/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu