Bilgi Kutusu

Terazi Burcu Kadınını Nasıl Etkilemelisiniz?

Son derece entelektüeldirler. Sanat sever, modern ve açık görüşlüdürler. Romantik oldukları kadar gerçekçi yanları da vardır. Ne kendilerini ne de karşısındakileri kandırmayı sevmezler. Gerçeklerle cesurca yüzleşirler. Partnerleriyle de bunu açıkça paylaşırlar.

Aşka değer verirler. Aşık oldukları insana karşı bağlı ve sadıktırlar. Onların sadakatini sarsacak hiçbir duruma izin vermezler. Partnerlerine ve sevgililerine karşı öz verilidirler. Her duruma uyum sağlar, huzursuzluk çıkarmazlar. Onlarla her ortamda güzel ve keyifli vakit geçirmek mümkün olur.

Terazi burcu kadınlarını elde etmek çok kolay değildir. Zor kadınlardır. Kolay kolay kimseden etkilenmezler. Onları etkilemek için onların ne sevip ne sevmediğini bilmek gerekir. Zira bunlar bilinmeden terazi kadınının yanına yaklaşmak bile zor olabilir. İşte terazi burcu kadınını nasıl etkilemelisiniz? sorusunu yanıtları.

Terazi Burcu Kadınını Nasıl Etkilemelisiniz?
Terazi Burcu Kadınını Nasıl Etkilemelisiniz?

Önce Arkadaşlık

Bir terazi kadını önce arkadaşlık yapmak ister. Onun için ilk adım arkadaşlıktır. Eğer bir terazi kadınını elde etmek için arkadaşlık edilmesi şart. Terazi kadını karşısındakini derinlemesine tanımak ister. Bunun için de zamanda ihtiyacı vardır. Bu zaman ona tanınmalıdır. Arkadaşlık süresi için de terazi kadının üzerine gidilmemelidir. O karşısındakini ölçüp biçecek ve tanımak için onunla zaman geçirmek isteyecektir. Bu zaman ona verilirse terazi kadınıyla çok daha sağlam bir ilişkinin temelleri atılmış olur.

Dış Görünüm

Estetik duyguları çok gelişmiştir. Kendi güzelliklerine, giyimlerine, takılarına ve her bir detaya önem verirler. Partnerlerinin de dış görünüşlerine önem verirler. Ne bulduysa üzerine geçiren, kıyafetini önemsemeyen, tarzı olmayan kişiler terazi kadınlarının ilgisini çekmez. Onu ilk etkileyecek şey dış görünümdür. Terazi kadınını elde etmek isteyen bir erkeğin öncelikle dış görünümüyle yakından ilgilenmesi gerekir. Tarzını yansıtan bir kıyafet, güzel bir parfüm, bir kol saati, pırıl pırıl ayakkabılar, taranmış saçlar terazi kadının aklını başından alabilir.

Sosyalleşmek

Bu burca mensup kadınlar oldukça sosyaldir. Arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi, etkinliklere katılmayı ve farklı aktivitelerin içinde olmayı severler. Özellikle sanatsal etkinlikler terazi kadınlarını çok etkiler. Resim sergileri ideal seçimlerdir. Bunun için karşılarındaki insandan da onlara eşlik etmelerini isterler.

Birlikte katılan bu etkinlikler terazi kadını için önemli paylaşımlardır. Bu ortamlarda yanında duran ve onunla bu anları paylaşan erkeklere karşı güçlü bağlar kurabilirler. Birlikte bir etkinlik için bilet alınabilir. Bu terazi kadının hoşuna gider.

Maceralara Atılmak

Terazi kadını maceracı bir ruh taşır. Ciddi görünümlerini altında tam bir heyecan tutkusu saklıdır. Maceralara atılmak için bir kıvılcım yeter. Eğer karşısındaki insan onun bu yönünü bilir ve bu ortamlara katılmak için onu cesaretlendirirse hemen kabul eder. Bu yönünü keşfeden insanlara karşı da yakınlık hisseder. Kendisiyle aynı heyecanları paylaşan insana daha yakın hisseder. Maceralı sporlar iyi bir başlangıç olabilir.

Romantizm

Güçlü duruşunun hemen yanında bir romantik vardır. Romantizm içeren her şeyden hoşlanır. Kendisine romantik yaklaşan kişilere karşı ilgi duyar. Partneriyle baş başa yenen bir yemek, mum ışıkları, duygusal bir müzik ve çiçekler terazi burcu kadının aklını başından alabilir. Herkesin ortasında söylenen romantik bir söz onu çok mutlu edebilir. Yani terazi kadını ister baş başa ister sosyal ortam içinde romantizmin olmasına bayılır. Romantik hediyeler alınarak bir adım atılabilir.

İyi Bir Dinleyici Olmak

Konuşmayı ve anlatmayı sever. Güven hissettiği kişiyle paylaşmaktan hoşlanır. Bunun için karşısındaki kişinin iyi bir dinleyici olması gerekir. Zira kendisini dinliyormuş gibi yapan insanı hemen anlar. Ancak, iyi bir dinleyici onun gönlünü fethedebilir. Bu konuda çok dikkatlidir. Karşısındaki nidanın kendini dinleyip dinlemediğini ölçer. Eğer dinlenmediğini hissederse susar ve bir daha onu konuşmaya ikna etmek neredeyse imkansızdır.

Terazi kadını da iyi bir dinleyicidir. Karşısındakinden de bunu bekler. Küçük detayları atlamayan ve terazi kadının ağzından çıkan her söz dikkat eden kişiler terazi kadınlarının gönlünde yer edinebilir. Terazi kadın anlatırken karşısındakini sıkmaz. Net ifadelerle derdini paylaşır. Bu yüzden onu dinlemek zor değildir.

Net ve Açık Olmak

Sözlerini esirgemez, lafı dolandırmaz ve imalarda bulunmazlar. Karşılarındaki insanlarında açık olmasını isterler. Onlara imada bulunmak onları baştan kaybetmektir. Kalıplaşmış insan modelleri onlarla yakın olamaz. Onlar olduğu gibi görünen ve doğal insanları severler.

Karşısındaki insanların net ve açık sorular sormasını isterler. Zira bu tür sorulara açık ve dürüst cevaplar verirler. Partnerine direkt sorular sorar. Yanıtlarını dinler. Aldığı yanıtlarla karşısındaki insanı değerlendirir.

Terazi Burcu Kadınını Nasıl Etkilemelisiniz?
Terazi Burcu Kadınını Nasıl Etkilemelisiniz?

Bencil Olmamak

Bir terazi kadını asla bencil değildir. Herkesi düşünür ve herkesin mutlu olmasın ister. Bencil insanlara ise bir dakika bile tahammülü yoktur. Karşısındaki kişilerin dertlerini dinler, onlara yardım etmeye çalışır ve elinden geleni yapar. Derdi olduğunda aynı desteği görmek ister. Eğer bencil bir tutumla karşılaşırsa oradan hızla uzaklaşır. Bencillik ona göre telafisi olmayacak bir durumdur. Bununla mücadele etmez. Hatta dile bile getirmez.

Tutku

Tutkularıyla yaşar. Bu duygu olmadan bir ilişki yaşaması mümkün değildir. Birlikte olacağı insanında tutkulu olmasını ister. Tutkudan yoksun bir kişiyle birlikteliği reddeder. Aşık olduğunda bunu tutkularıyla yaşar. Eğer aynı tutkuyu aşık olduğu insanda göremezse duyguları körelir. Bir an önce kaçıp gitmek ister. Onunla birlikte olmak isteyen insan tutkularını özgür bırakmayı bilmelidir.

Saygı

Terazi burcu kadınları, önce kendilerine sonrada herkese saygı duyarlar. Partnerlerinin duruşlarından sözlerine, tavırlarından yaklaşımlarına kadar her detaya bakarlar. Saygısızlık içeren hiçbir şeye tahammül göstermezler. Onlara karşı saygı duyan, kibar ve nazik davranan erkek terazi kadının aşkını kazanabilir. Sözlerine dikkat eden, konuşmasını ve duruşunu bilenler bu burç kadınlarını kendilerine bir adım daha yaklaştırırlar.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu