Rüya Tabirleri

Rüyada Boğulmak Nedir?

Rüya görmek pek çok kişi için oldukça normal bir durum olarak biliniyor. Bazı kişiler oldukça sık bir şekilde rüya görürken bazı kişiler oldukça az rüya görebiliyor. Rüya gören kişilerin çoğu net bir şekilde rüyasını hatırlamazken bazı rüyalar üzerinden yıllar geçse de hatırlanıyor.

En çok merak edilen rüyalar arasında bulunan rüyada boğulmak nedir? Oldukça fazla kişi tarafından merak ediliyor. Rüyada boğulduğunu gören kişi. Bu rüyanın da etkisiyle hem rüya anında hem de sonrasında nefes alamadığını ya da nefesinin kesildiğini hissediyor. Bu durum tamamen rüya anının gerçekçi olmasından kaynaklanıyor.

Rüyada Boğulmak Nedir?
Rüyada Boğulmak Nedir?

Rüyada Boğulmak Nasıldır?

Rüya gören kişilerin en çok korktuğu rüyalar arasında rüyada boğulduğunu görmek bulunuyor. Rüya esnasında boğulduğunu gören kişi hemen bu rüyadan uyanmak istiyor. Bu istek oldukça haklı oluyor. Rüyada boğulmanın nasıl olduğunu böyle bir rüya görmeyen pek çok kişi haklı olarak merak ediyor. Rüyada boğulduğunu gören rüya sahibi, rüya esnasında nefesinin sona ereceğini düşündüğünü ifade ediyor. Rüyada boğulmak bu rüyayı gören kişiler tarafından daha çok korkutucu olarak tanımlanıyor.

Rüyada Boğulmanın Anlamı

Her rüyanın bir ya da birkaç anlamı olduğu ifade ediliyor. Aslında bu ifade tam olarak doğru olmuyor. Çünkü bazı rüyalar gerçekten haberci olurken bazıları tamamen gün içerisinde yaşanılan olayların bilinçaltına etkisi sonucu görülüyor. Rüyada boğulduğunu gören kişinin bu rüyanın anlamını merak etmesi gayet doğaldır.

Rüyada boğulmanın anlamları şu şekildedir:

  • Zor günlerin yaşanacağı
  • Kişinin sıkıntılı zamanlardan geçmesi
  • Birtakım sağlık sorunlarının yaşanacağı
  • Suyun rengine göre kurtuluş ve şifaya
  • Bolluk ve berekete

Rüyada boğulmanın anlamları daha çok bu maddelerde ifade edildiği gibi oluyor. Her rüya yorumcusu bu konuda aynı fikirde olmasa da genel olarak bu şekilde anlamlandırılıyor.

Rüyada Derin Suda Boğulmak

Boğulmak daha çok suyun bol ve hırçın olduğu yerlerde olduğu için rüya yorumcuları tarafından bu şekilde anlaşılıyor. Derin ve bol suyun olduğu bir ortamda boğulduğunu gören rüya sahibi. bu rüyasının anlamını merak ediyor. Rüyasında deniz. göl ve okyanus gibi büyük bir su birikintisinde boğulduğunu görmek kişinin içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulup güzel günler göreceği şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Kirli Suda Boğulmak

Kirli su hiçbir kimse tarafından gerek gerçek hayatta gerekse rüyada iyiye yorumlanmaz. Rüyada kirli bir suyun içinde olduğunu ve boğulduğunu gören rüya sahibi bu rüyanın anlamını haklı olarak merak ediyor. Rüyada çamurlu, koyu renklerde yani kirli bir suyun içinde olmak ve boğulmak oldukça kötü şekilde yorumlanıyor. Bu rüya daha çok hastalığa ve maddi anlamda zor günlerin geçirileceğine yorumlanıyor.

Rüyada Başka Biri Tarafından Boğulmak

Boğulma elemi her ne kadar daha çok bir su birikintisinde olsa da boğulma eylemini bir başkası da uygulayabiliyor. Rüyada bir başkası tarafından boğulduğunu görmenin anlamı daha farklı şekilde ifade ediliyor. Rüyada başka biri tarafından boğulmanın anlamı hem iyi hem de kötü olarak yorumlanıyor.

Rüyada Kişinin Kendini Boğması

Rüyalar oldukça farklı olduğu için rüyada normallik aramakta pek normal olmuyor. Bazı rüyalar oldukça normal olsa da bazı rüyalarda olağandışı pek çok şey olabiliyor. Bunlardan biri de rüyada kişinin kendi kendisini boğması oluyor. Bu tarz rüyalar. rüya yorumlayan kişiler tarafından kişinin kendi kendine vereceği bir zarar olduğu şeklinde ifade ediliyor.

Rüyada Boğulmanın Yorumlanması

Her rüyanın yorumlanması birbirinden oldukça farklı olabiliyor. Bu konuda rüya yorumu yapan kişilerin değerlendirmeleri de farklı oluyor. Rüyada boğulma eylemini genel olarak her rüya tabircisi farklı yorumlasa da genel olarak olumsuz yorumlar yapıldığı biliniyor. Rüya yorumu yapan kişilerin olumlu olarak görmedikleri rüyalar arasında bulunuyor.

Rüyada Boğulmak Nedir?
Rüyada Boğulmak Nedir?

Rüyada Boğulmanın Etkileri

Her rüyanın olmasa da bazı rüyaların rüyayı gören kişiye birtakım etkileri bulunuyor. Rüyada boğulmanın rüya anında ve sonrasında rüyayı gören kişiyi etkilediği biliniyor. Bu tarz korkutucu ve endişe verici rüyaları gören kişilerin rüya esnasında ve sonrasında oldukça korktuğu biliniyor.

Rüyada Sığ Suda Boğulmak

En çok görülen rüyalar arasında bir su içerisinde boğulmak bulunuyor. Bazı rüyalarda bol suda boğulma olurken bazı rüyalarda sığ yani çok az suda boğulduğunu görebiliyor. Rüyada sığ suda boğulduğunu gören kişinin en ufak olaylardan oldukça fazla etkileneceği belirtiliyor.

Tüm Rüya Tabirlerini İncele > https://www.pusholder.com/ruya-tabirleri/
[/box]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu