Rüya Tabirleri

Rüyada Deprem Görmek Nedir?

Deprem pek çok kişinin rüyasında gördüğü durumlar arasındadır. Rüyada deprem görmek nedir? Olarak araştırıldığında depremin zamanı, depremin verdiği zarar göre rüya tabiri yorumlanabiliyor.

Rüyada Depremde Sallandığını Görmek

Rüya sahibini rüya içerisinde deprem görmek farklı şekillerde depremin yaşanmasına göre farklı yorumlanır. Rüya sahibinin ev içerisinde iken deprem olup sallandığını görmek anne baba ya da kardeşi ile büyük bir kavga yaşanacağına yorumlanır. Rüya sahibinin okul, iş yeri, spor salonu gibi kapalı alanlarda depremde sallandığını görmesi büyük bir kavgaya karışacağına ve açık alanda deprem olduğunu ve sallandığını gören sahibi mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Deprem Görmek Nedir?
Rüyada Deprem Görmek Nedir?

Rüyada Deprem Yıkıntısı Altında Kaldığını Görmek

Deprem kişinin ruh halinin bozuk ve depresyonda olduğunu gösterir. Rüya sahibi kişinin derem olduğu ve yıkıntı altında sıkıştığını görmesi dert ve kederler arasında boğulduğuna delalet eder. Rivayete göre deprem altında kalındığında ufak bir ışık görmek yeni bir yol açılacağına ve kişinin doğru seçim yapması sonrası şan ve şöhret sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Depreme Evinin Yıkıldığını Görmek

Ev kişinin hayatı anlamına gelir. Kendi evini rüyada depremde sallandığını gören kişinin yeni bir ev alabilecek durumu kavuşacağına yorumlanır. Depremde kişinin evi tamamen yılıyor ise ailesinin ayrılacağına delalettir. Rüya sahibinin ya da rüya sahibinin akrabasının evinin depremde yıkılması ise kişinin ailesini kıskanan bir haneye delalet eder. Hane halkının akrabalara sır vermemesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Depremde Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin kendisinin öldüğünü görmesi hak yediğine delalettir. Fakat rüyaya deprem, sel gibi doğal felaketlerinin karışması yorumu değiştirir. Deprem yıkıntısı altında kalıp öldüğünü gören rüya sahibi haklı ve adaletli bir iş sonrası tanınacağına yorumlanır. Rüya sahibinin depremde sadece kendisinin öldüğünü görmesi hane halkından uzak bir yere gitmeye ve hane halkının hepsinin ölmesi ve rüya sahibinin sağ kalması rüya sahibi kişinin evini ayıracağına yorumları.

Rüyada Tanınmayan Birisinin Deprem Altında Kaldığını Görmek

Deprem altında kalan bir kişi rüya sahibine iletilecek habere delalettir. Deprem altında kalan kişi kadın ise ve rüya sahibi erkek ise evlenmeye, deprem altında kalan erkek ve rüya sahibi kişide erkek ise yakın bir dost edinmeye delalet eder. Rayı gören bir kadın ise ve deprem altında kalan bir kadın ise şirret, kötü huylu bir kadın ile tartışılacağını gösterir. Rüya sahibi kadın ve deprem altında kalan erkek ise sevgilisi ya da hoşlandığı kişi tarafından aldatılacağı şeklinde tabirler bulunuyor.

Rüyada Deprem ve Şimşek Çarpması Görmek

Doğa afetler kişinin günahlarının varlığına yorumlanır. Rüyada deprem ile birlikte şimşek çarptığı gören kişinin kul hakkı yediğine ve haksız, adaletsiz bir ortamda çalıştığına yorumlanır. Rivayete göre rüyasında deprem ve şimşeğe maruz kalan ve canı acıyan rüya sahibinin yakında yüklü miktarda para kazanacağı söylenir.

Rüyada Depremden Kurtulduğunu Görmek

Depremden hane halkı içerisinde ise rüya sahibinin birikiminin değersiz bir yere harcanacağına delalet eder. Aynı şekilde açık bir alanda ve depremden kurtulan kişinin çocuklarının sağlıkları açısından sorunlar oluşacağına dair yorumlar bulunur. Ayrıca depremden kurtularak duaya, namaza yorumlanabiliyor. Depremden kurtulduğunu gren ve dua eden kişinin tövbe etmesi gerektiğine dair yorumlar mevcut.

Rüyada Deprem Görmek Nedir?
Rüyada Deprem Görmek Nedir?

Rüyada Deprem Olduğundan Telaşlandığını Görmek

Rüyada telaşla depremden kaçan rüya sahibinin gerçek hayatta telaşından dolayı pek çok avantajı kaçırdığına dair yorumlar bulunur. Kişinin karşısına çıkan yolları değerlendirmesi ve yeni açılacak kapılardan geçerken korkmaması sonucu yepyeni bir yaşama geçeceğine dair yorumlar bulunuyor. Deprem olurken telaşlanan kişi ruh hali neden ile toplantı ya da resmi bir ortamda yanlış bir cümle kuracağına, deprem bittikten sonra telaşa kapanılması ise kişinin arkasında çok kıymetli bir kişinin desteğinin varlığına yorumlanır.

Rüyada Depremden Kaçtığını Görmek

Depremden kaçmak kişinin hataları ile yüzleşmediğine yorumlanır. Rüyada kaçmak ve depremden kaçmak farklı anlamlara geliyor. Depremden kaçmak kişinin kendi hatalarına sadece kaçmak ise rüya sahibine yapılan hataları gösterir. Rüyada depremden kaçan kişinin dışarı kaçabilmesi hayatını kurtaracak bir iş bulacağına yorumlanır. Fakat depremden kaçarken düşmek ise rüya sahibinin sağlık sebepleri ise büyük acılar yaşayacağına dair yorumlar bulunuyor.

Tüm Rüya Tabirlerini İncele > https://www.pusholder.com/ruya-tabirleri/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu