Rüya Tabirleri

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek

Rüyada yılan görmek birçok tabire göre düşman olarak yorumlanır. Rüya sahibinin düşmanları olduğuna veya gizli bir düşmanı olduğuna işarettir. Rüyasında yılan ören kişinin mal varlığı olan zengin bir düşmanı olduğuna işaret eder. Genel görüş düşman olarak algılasa da yılanın görülme şekli de önemlidir. Rüya tabirlerinde rüyada görülen cisim kadar görülme şeklide yorumlanır. Rüyada yılan görmek ne demek olduğu yılanın görülme şekli ile alakalıdır.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek
Rüyada Yılan Görmek Ne Demek

Rüyada Yılan Görme Şekilleri

Rüyada yılan gören kişi bu yılanı veya yılanları farklı şekillerde görebilir.

Genel olarak rüyalarda görülen yılanlar şu şekilde görülür;

 • Rüyada yılan ısırması görmek
 • Rüyada çok sayıda yılan görmek
 • Rüyada yılandan korkmak
 • Rüyada büyük yılan görmek
 • Rüyada yavru yılan görmek
 • Rüyada ölmüş yılan görmek
 • Rüyada yatakta yılan görmek
 • Rüyada evde yılan görmek
 • Rüyada siyah yılan görmek
 • Rüyada beyaz yılan görmek
 • Rüyada yılan yakalamak

Yılan görülme şekillerine göre yorumları da farklıdır. Bu rüyaların geneli yine düşmanlarla alakalıdır.

Rüyada Yılan Isırığı Görmek

Rüyasında yılan ısırması görmek kişinin sıkıntı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin düşmanlarından sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada yılan ısırması güçlü bir düşmana ve bu düşman tarafından büyük bir zarar göreceği şeklinde yorumlanır. Yılanın kendisini ısırdığını gören kişi yakın zamanda büyük sorunlar yaşayacağına dalalettir.

Rüyada Yılan Yakalamak

Rüyada büyük bir yılan yakalamak rüya sahibinin büyük bir düşmanı olduğunu ve bu düşmanın yapacağı kötülüklerden haberdar olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin düşmanlarını tanıyacağı ve tedbir alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada küçük bir yılan yakaladığını gören kişi ise kendisi hakkında kötü dedikoduların dolaştığını ve kendisinin de haberi olacağına işarettir. Rüyada küçük bir yılan yakalamak rüya sahibinin küçük bir düşmanı olduğuna ve bu düşmanı yeneceği anlamına gelir.

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek

Rüyada birden fazla yılanı bir arada görmek rüya sahibinin çok sayıda düşmanı olduğuna ve bu düşmanların rüya sahibine karşı birleştiğine dalalettir. Rüya sahibinin düşmanları tarafından kötülüğe uğrayacağına işarettir ve dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korkmak rüya sahibinin büyük bir tuzağa düşürülmek istendiği anlamına gelir. Rüya sahibinin daha fazla dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük başarılar elde ettiği ve bu başarı karşısında kıskanan kişilerin kendisine tuzaklar kurduğuna yorumlanır. Rüyasında ölmüş bir yılan görmek ve bu yılandan korkmak hayra yorumlanır.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek düşmanı işaret eder. Rüyada büyük bir yılan görmek te büyük ve güçlü bir düşmana dalalettir. Ayrıca büyük yılan rüya sahibinin çok sayıda düşmanı olduğunu gösterir.

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüyasında yavru bir yılan gören kişinin gizli bir düşmanı olduğuna işarettir. Bu düşmanın gizliden gizliye kini olduğuna ve harekete geçmediği anlamına gelir. Arkadaş görünümlü kötü bir düşmana da işarettir. Rüya sahibinin arkadaşlar seçiminde daha dikkatli olması gerektiği ve her arkadaşa her sırrı vermemesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Yılan Görmek

Rüyada ölü bir yılanın görülmesi rüyayı gören kişinin düşmanları olduğuna ve bu düşmanların ona zarar vermek üzereyken kendi başlarına bela açtıkları anlamına gelir. Kişinin belli bir süre düşmanlarından emin olacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Yatakta Yılan Görmek

Rüyada yatakta yılan görmek hayra delalet değildir. Rüya sahibinin büyük kavgalar yaşayacağı ve yakın arkadaşları ile aralarına küslük gireceği şeklinde yorumlanır. Yine kişinin başının büyük derde gireceği ve zor bir dönemden geçeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek
Rüyada Yılan Görmek Ne Demek

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek rüya sahibinin evde yaşayan bireylerden biri tarafından kötülüğe uğrayacağı anlamına gelir. Ev halkının rüya sahibine farkında olmadan kötülük yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek düşmana işaret ederken siyah yılan görmek daha büyük ve tehlikeli düşmana işarettir. Siyah yılan rüya tabirlerinde sinsi ve tehlikeli düşmana olduğu kadar rüya sahibinin karakterinin güçlü olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek iyiye işarettir. Beyaz yılan rüya sahibinin büyük makamlara veya iyi bir kazanca dalalettir. Ayrıca beyaz yılan güçsüz bir düşmana da yorumlanır.

Tüm Rüya Tabirlerini İncele > https://www.pusholder.com/ruya-tabirleri/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu