Teknoloji

Ücretsiz Instagram Video İndirme Programları

Dünyanın en sevilen sosyal medya platformu olan Instagram’da video kaydetmek birçok kullanıcının merak ettiği bir konu. Beğenilen videoları kaybetmemek adına indirmek ve cihazlarında bulundurma isteyen birçok kullanıcı bulunuyor. Instagram mobil uygulamasında ve web sitesinde böyle bir özellik olmadığından dolayı kullanıcıların ücretsiz ınstagram video indirme programları hakkında araştırma yaptığını gördük. Rehberlik etmek amacıyla sizlere en iyi ücretsiz indirme programlarını göstereceğiz. Ayrıca bu programların ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını da öğrenmiş olacaksınız.

Ücretsiz Instagram Video İndirme Programları
Ücretsiz Instagram Video İndirme Programları

Instagram Video İndirme Nedir?

Instagram video indirme programları Instagram uygulamasından bağımsız olarak çalışır. Çünkü Instagram’ın böyle bir özelliği bulunmuyor. Alternatif programlar sayesinde Instagram videolarını kolaylıkla indirmeye başlayacaksınız. Ayrıca bunu yaparken dilediğiniz çözünürlüğü seçebilirsiniz.

Önemli olan konu ise indirme işlemini gerçekleştirmek için hesapların açık olması gerekiyor. Videoyu indireceğiniz Instagram hesabı herkese açık bir profile sahip olmalıdır. Eğer hesap gizliyse genellikle indirme işlemini gerçekleştirmek mümkün olmaz. Bu hizmeti sunan programların birçoğunun ücretsiz olduğunu söylemekte fayda görüyoruz.

Instagram Video İndirme Programı Ne İşe Yarar?

Instagram video indirme programları sayesinde beğendiğiniz videolara veda etmeyeceksiniz. Videoları dilediğiniz boyutta indirebilir ve internetsiz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede eğlendiğiniz videoları veya bilgi içerikli videoları cihazınızın bellediğinde taşıyacaksınız. İsteyenler önemli buldukları videoları bilgisayara aktarabilir veya direkt olarak hafıza kartında depolayabilir. İndirilen videolar internetsiz ve ücretsiz bir şekilde açılır. Bu nedenle asla sorun yaşamaz ve her yerden indirdiğiniz videoyu izleyebilirsiniz. Instagram video indir programlarından tam verim almak için kaliteli olanları seçmekte fayda var.

Instagram Video İndirme Programları Ücretli Mi?

Instagram video indirme programları tamamen ücretsizdir ve işlemlerinizden ücret almaz. Bazı programların ücretli olduğunu unutmayın. Fakat bilmeniz gerekiyor ki bu işlem için para ödemenize gerek yok. Çünkü ücretsiz Instagram video indirme programları size istediğiniz şeyi verebilir. Vidolarınızı dilediğiniz kalitede ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz. Instagram ücretsiz video indirme programları;

  • Instasave
  • Downid
  • Downloader for Instagram
  • SaveInsta
  • Insloader

Bu avantajı ücretsiz bir şekilde elde etmek isteyenler ücretsiz popüler programlara yönelmeye başladılar. Bu hizmeti kusursuz bir şekilde sağlayan en iyi programları kullanmanız için sizlere bazı önerilerde bulunacağız. Bu programların tamamı ücretsizdir ve Instagram kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

En İyi Instagram Video İndirme Programları

Instagram’da beğendiğiniz videoları herhangi bir program olmadan indirmeniz mümkün değildir. Bu neden bu hizmeti sağlayan güvenli programları edinmek işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. İndirme işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilen ücretsiz birçok program bulunuyor. Gerçekten güvenli olan bir Instagram video indirme aracı sizden hesap bilgilerinizi asla istemez. Bu işlemi gerçekleştirmeye çalışırken kesinlikle hesap bilgilerinizi paylaşmayın. Bu durum hesabınızın ele geçirilmesine yol açabilir. Bu nedenle sizlere vereceğimiz güvenli programları deneyebilirsiniz. Bu programların tamamı ücretsizdir ve şifre gerektirmeden kullanıcılara indirme hizmeti sağlar.

Instasave

Bu uygulama binlerce Instagram kullanıcısı tarafından sevilerek kullanılıyor. Instasave uygulamasını cihazınızın uygulama marketinde bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden ücretsiz bir şekilde indirin. Küçük boyutlu olması sebebiyle yer kaplamaz ve cihazınızda her zaman iyi bir yardımcı olarak çalışır. Güvenlidir ve sizden indirme işlemleri için hesap bilgisi istemez. Uygulamayı açtığınızda link yapıştırabileceğiniz bir alan ve “İndir” seçeneğini göreceksiniz. Instagram videonuzun linkini yapıştırın ve ardından indirmeye başlayın.

Ücretsiz Instagram Video İndirme Programları
Ücretsiz Instagram Video İndirme Programları

Downid

Şu an için sadece Android cihazlarda çalışan Downid sayesinde dilediğiniz Instagram videosunu cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bu uygulama Android cihaza sahip insanlar tarafından güvenle kullanılıyor. Aynı şekilde hesap şifresi istemez ve hızlı bir şekilde indirme işlemlerini tamamlar. Bu tarz güvenli bir indirme programı arayanlar için biçilmiş bir kaftan. Hızlı ara yüzüyle sizi bekletmez ve Instagram videolarını anında indirmenizi sağlar.

Video Downloader for Instagram

Bu uygulama basittir ve kullanıcı dostu temasıyla hızlı indirme işlemleri gerçekleştirebilir. Uygulamanızın market kısmına giderek “Video Downloader for Instagram” yazdığınız zaman uygulamayı bulacaksınız. Ücretsiz kullanım sunan bu uygulamanın birçok kullanıcı bulunuyor. Yorumlardan ve kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak son derece güvenilir bir program olduğunu söyleme mümkün. Beğendiğiniz Instagram videolarını her an kaydetme imkanı tanır.

SaveInsta

Güvenle kullanabileceğiniz bir diğer ücretsiz program SaveInsta uygulamasıdır. Uygulama marketlerinde ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Hesap bilgileriniz olmadan sadece video linkini kullanarak indirme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kullanıcılar bu uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşamadılar. Kolay ara yüzü sayesinde videolarınızı saniyeler içerisinde indirebilirsiniz.

Insloader

Insloader uygulama marketlerinde bulunan ve kullanıcılar tarafından uzun süredir kullanılan bir uygulama. Aynı şekilde link kullanarak indirme mantığıyla çalışır. Hesap bilgileri istemez ve indirme işlemleri için farklı seçenekler sunar. Dileyenler videoyu istediği kalitede indirebileceği gibi mp3 yani ses dosyası olarak da indirebilir.

Instagram Video İndirme Programı Nasıl Kullanılır?

Instagram video indirme programları arasından seçim yaptığınızda hemen indirme işlemlerini başlatabilirsiniz. Genel olarak hepsinin kullanım mantığı aynıdır. Hiçbir engele takılmadan videoları sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • İlk olarak cihazınızın mobil uygulama marketinden programı indirin.
  • Ücretsiz video indirme programını açın ve ana sayfaya gelin.
  • Instagram’dan aldığınız linki buradaki boşluğa yapıştırın.
  • Son olarak “İndir” seçeneğine basın.

İndirme işlemininiz bununla beraber başlayacaktır. Videonun uzunluğuna göre saniyeler içerisinde telefonunuza indiğini göreceksiniz. Sadece internet bağlantınız indirme süresine etki edebilir. Uygulamalar sorunsuzdur ve etkili bir şekilde çalışır.

Instagram Güvenilir Video İndirme

Instagram artık neredeyse herkesin sıklıkla kullandığı bir uygulamadır. Tüm kişisel bilgileriniz barındıran bu hesaba sahip çıkmalı ve hesap bilgilerinizi paylaşmamalısınız. Buna bağlı olarak Instagram video indirme programlarını kullanırken asla hesap bilgisi paylaşmayın. Hesap şifresi isteyen uygulamalar tehlikelidir ve asla önerilmez.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu