Teknoloji

Her Bütçeye Uygun 15 Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Sizlerde kulaklık arayışı içerisindeyseniz Her bütçeye uygun 15 kulaklık tavsiyesi önerilerimize göz gezdirin. Teknolojinin her geçen gün giderek daha da gelişmesiyle birlikte bluetooth kulaklıklar hayatımızı daha konforlu hale getiriyor. Bluetooth kulaklıklar sadece müzik dinlemeye değil aynı zamanda araba kullanırken kulaklığı takıp kablo sıkışmalarını önlemek için de birebirdir.

Her geçen gün yeni eklenen özellikler ile bluetooth kulaklıklar birçok marka ve modelde rahatlıkla bulunuyor ve her bütçeye uygun olduğu için kablolu kulaklıklara göre daha sık satılıyor.

Her Bütçeye Uygun 15 Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi
Her Bütçeye Uygun 15 Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

QCY T17 ve Lenovo LP80 Pro Kulaklıklar

Türkiye’de çok popüler bir model olan QCY T17 dünyanın her yerinde ürettiği giriş seviyesi ve orta seviye kulaklık modelleriyle tanınır. Şirket, bir süredir Türkiye’deki kulaklık modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

QCY T17, markanın en popüler kulaklıklarından biridir. Sade ve şık tasarımı ile kulaklık, konfor açısından kullanıcıları bu ürünü almaya ikna ediyor. QCY, ucuz kulaklık modelleriyle tanınır, ancak konfora odaklanır.

Üstelik kulaklığın en önemli özelliği ses performansıdır. Aslında, QCY ses açısından da iyi bir performans sergiliyor. T17, pasif gürültü önleme özelliği ile kullanıcıların taleplerini karşılar. Teknoloji devi Lenovo LP80 Pro, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle oldukça şık ve minimalist bir tasarıma sahip. Firma, her iki renk seçeneğinde de kullanıcılara harika bir tasarım sunuyor.

Tasarımıyla kullanıcılardan ‘En İyi Not’ alan Lenovo LP80 Pro, ses performansı konusunda da iddialı. Giriş seviyesi bir kablosuz kulaklık olduğu için gürültü engelleme özelliği bulunmuyor. Kulaklık bu nedenle rakiplerine göre daha kaliteli bir ses performansı sunuyor. Kulaklık yaklaşık 90 dakikada şarj oluyor ve ortalama 5 saatlik kullanım sağlıyor.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite ve Sony WH-CH510 Kulaklıklar

Diğer birçok alanda olduğu gibi, kulaklık endüstrisinde de Xiaomi, fiyat-performans odaklı ürünler sunuyor. Redmi Buds 3 Lite modeli sade ve şık bir tasarıma sahip olan kulaklık, kullanıcılara oldukça hafif bir şarj kutusu sunuyor.

Kulaklık, tam şarjla yaklaşık 5 saat kullanılabilir. Ayrıca kulaklık, şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 20 saate kadar dayanabilir. Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, giriş seviyesi kulaklık kullanıcılarını tatmin edecek bir ses performansı gösteriyor. Ayrıca kulaklığın mikrofon performansının da yeterli seviyede olduğu söylenebilir.

Philips UpBeat ve Soundcore Life Q10 Kulaklıklar

Philips uzun yıllardır kulaklık sektöründeki kullanıcılara hizmet veriyor. Bu doğrultuda firma her bütçeye ve kaliteye uygun kulaklık modelleri üretiyor.

  • UpBeat modeli, şirketin giriş seviyesi ve orta seviye kullanıcılar için ürettiği kulaklık modellerinden biri.
  • Philips tarafından geliştirilen tasarım, her iki renk çeşidiyle uyumlu bir şekilde çalışır.
  • Kulaklığın şarj olma süresi normal kullanımda yaklaşık 5 saattir. Ayrıca kulaklık kutusu ile birlikte 100 saate kadar kullanılabiliyor. Ayrıca Philips, kulaklığın 90 dakika içinde tamamen şarj olacağını söylüyor.
  • Türkiye’nin en popüler kulaklık modellerinden biri olan Soundcore Life Q10 Soundcore’un giriş seviyesi kulaklık modellerinden biri olan Life Q10, performansı nedeniyle popülerlik kazanıyor. Bu kulaklık sadeliği ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.
  • Bu nedenle kullanıcılar kulaklığı günlük hayatlarında işlevsel olarak kullanabilirler.
  • Kulaklık sadece performansıyla değil tasarımıyla da adından söz ettirebilir. Kulaklığın kullanım aralığı 15m olarak belirtilmiş.

Bu mesafeye kadar kullanıcılar sorunsuz bir şekilde kulaklık kullanabilirler. Ayrıca kulaklığın şarj olma süresi de 60 saat. Kulaklıkta hızlı şarj özelliği de bulunuyor. 5 saatte hızlıca şarj olabilen kulaklık, hızlı şarj fonksiyonu ile şarj edildiğinde yaklaşık 5 saat kullanılabiliyor.

JBL T500BT ve Jabra Elite 45h Kulaklıklar

JBLT500BT, uygun fiyatı ve şık tasarımı ile kullanıcıların favorilerinden biridir. JBL Pure Bass işleviyle müzik deneyimi sunan JBL Bluetooth Kulaklıklar, size gün boyu konserdeymiş hissi veriyor. Siri ve Google Asistan ile iletişim de mümkündür. Katlanabilir yapısıyla JBL kulaklıklar, kolay taşınabilirlik için çantanıza kolayca sığar.

JBL, şarj performansı ile ön plana çıkan Bluetooth kulaklık tavsiye listemizde yer alan ürünlerden biridir. Ana ünite tam şarj ile 16 saat, sadece 5 dakikalık şarj ile 1 saat kullanılabiliyor. Kulaklıklarınızı devamlı şarj etmekten bıktıysanız, Jabra Elite 45h size çok yardımcı olacaktır.

50 saate varan pil ömrü ile şarj etmeden uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca yalnızca 15 dakikalık şarjla 10 saate kadar pil ömrü sunar. Ayrıca tasarım kulakları tamamen kapatmasa da ses yalıtımı yeterince sağlamlaştırılmış.

SoundCore Liberty 2 Pro ve Samsung Galaxy Buds+ Kulaklıklar

Soundcore Liberty 2 Pro. Ürünün fiyatının özelliklerine göre oldukça uygun olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca ürün, kişiselleştirilmiş ses alanında da büyük başarı elde etti.

Cihaz, kişiselleştirilmiş bir ses profili oluşturmak için HearID’nin özel ses desteğini kullanır. Samsung Galaxy Buds+, kullanıcılara normal kullanımda yaklaşık 11 saat pil ömrü sunuyor. Sık kullanım bu süreyi 7,5 saate kadar düşürebilir. Ayrıca şarj kutusu 3 kez tam olarak şarj edilebilir.

Marshall Minor III ve Samsung Galaxy Buds 2 Kulaklıklar

Marshall Minor III şık ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Firma bu model için düz renk bir tasarım yerine çeşitli desenlere sahip siyah tabanlı bir tasarım kullanmayı tercih etmiş. Dokunma ve yakınlık sensörlerine sahip Marshall Minor III ayrıca su geçirmezdir.

Böylece kulaklık, tasarım anlamında genel olarak kullanıcıları memnun etmeyi başardı. Marshall Miner III, Bluetooth 5.2’yi destekler ve tek bir şarjla yaklaşık 5 saat kullanılabilir. Samsung Galaxy Buds serisi, piyasadaki en başarılı Bluetooth kulaklık serilerinden biri olarak kabul ediliyor. Teknoloji devi Samsung, bu serinin başarısıyla kullanıcılarını memnun etmeyi başardı.

Huawei FreeBuds Pro

FreeBuds Pro Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahip ürünlerin de farklı modları vardır. Bu nedenle, ANC’nin dinamik kullanımı mümkündür. Eşsiz ses modunu çevrenizdeki insanların seslerini duymak için de kullanabilirsiniz.

Jabra Elite 75t Kulaklıklar

Jabra, biraz gözden kaçan ancak popülaritesi artan markalardan biridir. Jabra Elite 75t, Airpods ve Sony XM3 gibi güçlü rakiplere karşı 6 mm’lik sürücüleri bir araya getirir. IP55 sertifikasına sahip su geçirmez ve toz geçirmez bir üründür.

Sennheiser CX 400BT

Almanya merkezli teknoloji üreticisi Sennheiser, ses teknolojisi alanında büyük bir başarıya imza attı. Bu nedenle Sennheiser, Bluetooth kulaklık pazarında en popüler markalardan biri olarak öne çıkıyor. Çünkü şirket, Bluetooth kulaklık modeli ile kablolu kulaklık konusunda da başarı yakalamış durumda. Bu nedenle, Sennheiser CX 400BT modelini en çok tavsiye edilen Bluetooth kulaklıklar listemize dahil ettik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu