Bilgi Kutusu

Evinize Şıklık Katacak Kulp Modelleri

Kulp modelleri mobilya ürünlerinin en önemli aksesuarlarından birisidir. Mobilya kapak ve çekmecelerinin açılmasını kolaylaştırmak için farklı kulp tasarımları kullanılıyor. Ahenk mobilya, evinize şıklık katacak kulp seçenekleri ile mobilyaların özel tasarlanmasını sağlıyor. Mobilya sektöründe ihtiyaç duyulan kulp gibi tüm ekipmanların temin edilmesini sağlıyor.

Mobilyalarınızın görüntüsünü değiştirmek istiyorsanız, işe kulplarını değiştirerek başlayabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz mobilyaların kulplarını zevkinize göre değiştirdiğinizde, istediğiniz değişimleri daha uygun fiyatlara yapabiliyorsunuz. Ürün seçenekleri ile herkese bu fırsatı sunuyor.

Kulp Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kulp modelleri seçeneklerini sunuyor ve mobilya modellerine göre çok sayıda seçenek arasından seçim yapılmasını sağlıyor.

Kulp kategorisinde sunduğu seçenekler şunlardır:

  • Mobilya kulpları,
  • Gömme kulplar,
  • Askılar,
  • Profil kulp modelleri,

Mobilyalar için kulp seçiminde, estetik görünümü ve sağlamlığına dikkat edilmelidir. Kulplar, mobilya dekorasyonunda kullanılan önemli detaylardan birisidir. Kulp seçimini, mobilya modeline uygun yapmak ve görüntü bütünlüğünün oluşmasına dikkat etmek gerekiyor. Neme karşı dayanıklı ve paslanmaz malzemeden yapılanlar seçilmelidir.

Kapı Kulpu Seçimi

Kulp Değişimi Nasıl Yapılır?

Mobilyalarında değişiklik yapmak isteyenlere, sitede yer verilen tüm kulp modelleri çeşitlerini gösteriyor. Kulp değişimini isteyen herkes kolaylıkla yapabilir. Ürün satışlarında, kulp değişiminde ihtiyaç duyulan bağlantı vidalarını da birlikte veriyor. Mobilya kapağı üzerindeki kulpları bağlantı yerlerinden sökenler, yeni kulpları da aynı şekilde tekrar geri takabiliyor.

Kapı Kolu Nasıl Sökülür?

Kulp modelleri mobilyalarda olduğu için kapılarda da estetik görüntü oluşturur. Kapı kategori bölümünde, kapı kollarının tüm çeşitlerini sunuyor. Online olarak satın alanlar, şu yöntemleri kullanarak kapı kollarını sökebiliyor.

  • Anahtar deliğinin dış çerçevesi çıkartılır,
  • Kapı kolu dış çerçevesi (ayna) yerinden sökülür,
  • Kapı kolu vidaları sökülür,
  • Kapı kolu pimi çıkartılır ve kol sökülür.

Kapı kolu çeşitlerini, kapıların modellerine göre sınıflandırıyor ve estetik görünümlü dayanıklı ürünler olarak satıyor.

Kapı Kulpu Nasıl Sökülür

Mil Menteşe Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kulp modelleri çeşitlerinin tümünü bulabildiğiniz, internet sitesinde, mobilya aksesuarları olarak kullanılan menteşe çeşitlerine de ulaşabiliyorsunuz. Mil menteşe ürünleri, küçük sandıklarda, kömürlük kapı ve kapaklarında, iç kapılarda kullanılıyor.

Menteşelerin bazı modellerinde mil sistemleri sökülebiliyor. Mil menteşeler seçilirken, malzeme yapısına dikkat edilmelidir. Galvaniz olarak üretilir ve dayanıklı olması sağlanır. Ürün sayfasında yer alan menteşe seçeneklerini tüm özellikleri ile gösteriyor.

Kapı ve kapakların sağlam olabilmesi için menteşe sistemlerinin dayanıklı olması gerekiyor. Menteşelerin milleri ne kadar sağlam olursa kapılarda o kadar güvenli olacaktır. Metal özelliklerine dikkat edilmeli ve paslanmaz çelik ürünlerden olmalıdır.

Kapı Stoperi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kapı stoperi çeşitleri, evin her kapısında kullanılan aksesuar ürünüdür. Kapıların duvara çarpmasını ve zarar görmesini önler. Kullanım yerine ve kapı türlerine göre farklı modelleri vardır. Kapı kolu tamponu olarak kullanılan stoperler yumuşak yapılı ve dayanıklıdır.

Kapılar açıldığında duvara çarpmasını önlemek yumuşak olmasına dikkat edilmelidir. Kapıların ani kapanmalarını ve çarpmalarını önlemek için farklı tasarımlara sahiptir. Kulp modelleri ve kapı kolu tamponlarının seçiminde müşterilerine yardımcı oluyor. Kapı ve kapı kolu stoperlerinin montesi ve kullanımı çok kolaydır.

Kulp Modelleri Fiyatları 2023

Kulp modelleri için belirlenen fiyatlar, hammadde fiyatlarına göre güncelleniyor. 2023 yılı kulp fiyat seçeneklerini, malzeme özelliklerine göre belirliyor. Kulpların tasarımları ve üretiminde uygulanan işçilikler fiyatların farklı olmasını sağlıyor.

2023 kulp fiyatları, ölçü ve malzeme özelliklerine göre belirleniyor ve filtre seçenekleri arasında, kullanılan tüm malzeme türleri gösteriliyor. Kulp yapımında kullanılan malzemeler, porselen, zamak, çelik ve alüminyumdur. Kulplar için 96 mm, 128 mm, 160 mm ve 224 mm gibi farklı ölçülerde kullanılıyor. Her mobilya türü için farklı kulp tasarımları geliştiriliyor ve müşterilere tüm seçenekleri gösteriyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok Tercih Edilen Mobilya Kulpları Hangileri?

Kulp kategorisinde yer alan mobilya türlerine göre sunulan kulp çeşitlerinin tümü en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Estetik tasarıma sahip olanlar, mobilyalara şıklık kattığı için tercih ediliyor.

Kulp Seçimi Neye Göre Yapılır?

Mobilya ürünlerinin tasarımlarına, renklerine ve dekor özelliklerine göre kulp seçimleri yapılır.

Kulp Yapımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Kapı ve mobilyalarda kullanılan kulplar için zamak, çelik, porselen, alüminyum malzemeleri kullanılır.

Sonuç

Kulp modelleri sahip oldukları estetik tasarımları sayesinde müşterilerin istedikleri değişimleri yapmalarını sağlıyor. Mobilya aksesuar ürünlerinin tüm çeşitlerini barındıran ahengmobilya.com sitesi, herkesin zevkine uygun seçenekler sunuyor.

Kulp çeşitleri, sabit, çevirmeli, anahtar ile kilitlenebilen gibi farklı özelliklere sahiptir. Anahtarı olmayan kulplar, daha çok güvenlik ihtiyacı olmayan, iç kapı ve mobilya kapaklarında kullanılıyor.

Kulp çeşitleri, hem evlerde hem de iş yelerinde herkesin sıklıkla kullandığı, parçalardan birisidir. Mobilyasının ve kapılarının görüntüsünü değiştirmek isteyenler, kuplarını değiştirerek istedikleri estetik görüntüyü yakalayabiliyor. ahenkmobilya.com, mobilya aksesuar ürün çeşitlerinin tümünü bir arada sunan ve kaliteli ürünlerin online olarak satın alınmasını sağlayan sitedir.

Yeni nesil mobilyalar için üretilen ve birbirinden şık tasarımlara sahip olan tüm kulp modellerini bir arada gösteriyor. Mat krom, parlak çelik gibi kaliteli ürünler, mobilyalar üzerinde istenilen değişikliklerin yapılmasını sağlıyor.

Aradığınız kulp çeşitlerini bulabiliyor ve online sipariş oluşturarak, güvenli ödemelerle satın alabiliyorsunuz. ahenkmobilya.com sitesi üzerinden siparişlerinizle ilgili kargo takibini yapabiliyor, üyelik hesabınızı oluşturduğunuzda, indirimli ve popüler ürün çeşitlerini takip edebiliyorsunuz. İhtiyacınız olan aksesuar ürünleri yeni ürünler olarak sunuyor.

Boş Duvarlar İçin Dekorasyon Fikirleri > https://www.pusholder.com/bos-duvarlar-icin-dekorasyon-fikirler/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu