Sinema

Exxen Dizi Önerileri

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, birçok insan televizyon izlemek yerine dijital içerik platformlarını tercih etmektedir. Bu kitleyi fark eden medya kuruluşları da internet yayınlarına daha çok ağırlık vermeye başlamıştır.

Exxen Dizi Önerileri
Exxen Dizi Önerileri

Exxen’ de En iyi Diziler

Acun Ilıca’ nın kurmuş olduğu Exxen platformu, birçok farklı içerik ile kullanıcılara sunulmuştur. Birbirinden güzel diziler exxen dizi platformunda yer almaktadır.

Bu diziler içinde önerilebilecek olanlar şu şekilde listelenebilir;

  • Bir Yeraltı Sit-comu
  • Olağan Şüpheliler
  • Hükümsüz
  • Sihirli Annem
  • Gibi
  • İlginç Bazı Olaylar
  • Vahşi Şeyler
  • Öğrenci Evi
  • Şeref Bey

Önerilen bu listedeki diziler Exxen dijital içerik platformunda yer alan en iyi diziler arasındadır.

Bir Yeraltı Sit-comu

Oyuncu kadrosunda Hasan Can Kaya, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör’ ün yer aldığı ”Bir Yeraltı Sit-comu” dizisi, 1 sezondan ve 10 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm 20 – 30 dakika sürmektedir. Konuşanlar Programı’ nda yer alan Hasan Can Kaya, Bir Yeraltı Sit-comu dizisi ile izleyicinin karşına çıktı. Bu dizide Hasan Can Kaya, ailesi ile birlikte yaşayan ve başarılı olma yolunda çeşitli atılımlar yapan bir karakteri canlandırmaktadır. İstanbul Güngören’ de fakir bir aile çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Çeşitli hayaller ile komedyen olma çabası içerisinde yer almaktadır. Komedi – dram türünde olan bu dizide aynı zamanda günlük hayattan birçok örnekler de yer almaktadır. Oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir dizidir.

Olağan Şüpheliler

Exxen dijital içerik platformunda yer alan ve mutlaka izlenmesi gereken dizilerden biri de ”Olağan Şüpheliler”. Dizinin başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray ve Yasemin Allen yer almaktadır. Bir otelde 3 kadın sürpriz bir parti düzenlemek ister. Bu partide kocaları da yer almaktadır. Sürpriz partinin yapılmasından sonra beklenmedik olaylar meydana gelir. Dizide yer alan 3 kadın bir anda kendini bu olayların içerisinde bulur. Gerilim ve aksiyon dolu bir dizidir. Dizi oyuncularının başarılı karakter özellikleri ile de, oldukça keyif dolu bir diz izleme imkanı sunmaktadır. Dizi toplamda 1 sezondan ve 10 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm 30 – 45 – 50 dakika sürelere sahiptir.

Exxen Dizi Önerileri
Exxen Dizi Önerileri

Hükümsüz

Başrollerinde Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy yer almaktadır. 10 bölümden ve 1 sezondan oluşmaktadır. Her bölüm 45 – 50 dakika sürmektedir. Dizide yer alan Esma ve Filiz’ in bir cinayetten dolayı yolları kesişmektedir. Esma ile Filiz iki farklı karaktere sahip kişilerdir. Filiz inatçı ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Esma ise hırslı ve güçlüdür. Aynı zamanda babasının bürosunda avukatlık yapmaktadır. Oldukça merak uyandıran bir konusu olan Hükümsüz dizisi, gerilim dolu ve bol çatışmanın yer aldığı biri dizi keyfi sunmaktadır.

Sihirli Annem

Çocukluğumuzun merakla ve keyifle izlenen ”Sihirli Annem” dizisi, yeni kadrosu ile birlikte Exxen platformunda yer almaktadır. oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Nergis Kumbasar yer almaktadır. Bu dizinin bu platforma tekrar gelmesindeki temel sebep, Acun Ilıcalı’ nın kızı olan Melisa’ dır. Melisa’ nın sürekli olarak ”Sihirli Annem” dizisinin eski bölümlerini severek izlemesi üzerine Acun Ilıcalı’ da bu diziyi tekrar çekilmesine karar verdi. Bu diziyi de Exxen platformunda yayınlamaya başladı. Dizinin hikayesi bilindiği gibi Sadık’ ın Betüş ile evlenmesi ile birçok maceralar başlamaktadır. Betüş yarı insan yarı peri olarak bir karakterdir. Sihirli Annem’ i özleyenler bu yeni dizi ile tekrar keyifle izleyebilirler.

Gibi

Oyuncu kadrosunda Feyyaz Yiğit ve Sühan Cebeci’ nin yer aldığı ”Gibi” dizisi 12 bölüm ile seyircinin karşısına çıkmaktadır. Her bölüm yaklaşık 20 – 30 dakika sürmektedir. Dizide yer alan Yılmaz ve İlkkan birbirlerine zıt karakterlerdir. Sürekli olarak birbirlerine zıt düşmektedirler. Sıradan bir hayata sahip olan Yılmaz ve İlkkan’ ın sürekli olarak hayatları berbat olmaktadır. Sürekli olarak başları beleye bulaşmaktadır. Beladan kurtulmayı bir türlü beceremiyorlar. Küçücük olayları bile büyütebilmektedirler. Bu iki zıt karaktere sahip kişilerin hikayesi ile eğlenceli bir dizi keyfi sunuyor.

İlginç Bazı Olaylar

İlginç Bazı Olaylar dizisinin başrollerinde İbrahim Büyükak, Zafer Algöz, Füsun Demirel yer almaktadır. İbrahim Büyükak, dizide İbo Karakterini canlandırmaktadır. İbo, 37 yaşına gelene kadar ailesi ile birlikte yaşamış ve nişanlısı tarafından terk edilmiş biridir. Bu saatten sonra İbo, ailesi ile beraber yaşamaya devam edecek mi yoksa kendi yoluna mı bakacak göreceğiz. Bu oldukça merak konusu olmuştur. Dram – komedi türünde bir dizidir.

Vahşi Şeyler

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan, Aytaç Uşun oyuncularının yer aldığı ”Vahşi Şeyler” dizisi 1 sezondan ve 8 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm 20 dakikadan oluşmaktadır. Dizide Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar’ ın canlandırdığı çift boşanma aşamasındadır. Birbirlerinden nefret eder duruma gelmişlerdir. Boşanma sürecinde olan bu çift bir suça ortak olmaktadır. Bu olay ile birbirlerine olan aşkları tekrar alevlenir. Oldukça heyecan verici bu çift ile ilginç ve komik bir dizi keyfi sunuyor.

Öğrenci Evi

Oyuncu kadrosunda Baran Bölükbaşı, Bertan Aslani, Samet Kaan Kuyucu ve Ozan Güçlü yer almaktadır. Farklı ülkelerden dört üniversite öğrencisinin birlikte yaşam hikayesi anlatılmaktadır. Birlikte yaşamaya başlayan bu öğrenciler hayatta çeşitli engellere takılmaktadır. Bu engelleri aşmak için mücadele vermektedir. Farklı ülkelerden olsalar da birbirlerine bağlı bir arkadaşlık kurarlar. Dizi 10 bölümden oluşmakta ve bölümler 50 – 60 dakika sürmektedir.

Şeref Bey

Başrollerinde Haluk Bilginer, Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut yer almaktadır. Haluk Bilginer’ in canlandırdığı Şeref Bey, en iyi aşçılardan birisidir. Arnavutluk’ tan Türkiye’ ye dönmektedir. Bu dönüşü ile birlikte onu yeni hayat, yeni bir aşk beklemektedir. Oldukça ilgi gören bir dizidir. 10 bölümden oluşmakta ve her bölüm 45 – 50 dakika sürmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu