Bilgi Kutusu

Kadınların Hoşlandığı 10 Erkek Tipi

Kadınların nasıl erkeklerden hoşlandıkları yıllar yılı tartışılan konulardan biri olmuştur. Karmaşık cevaplar veriliyor olsa da kadınların hoşlandıkları erkek tipleri bellidir. Kadınların beklentileri nedir sorusuna cevap verildiğinde kadınların hoşlandığı erkek tipleri de gözler önüne serilmiş oluyor.

Kadınların Hoşlandığı 10 Erkek Tipi
Kadınların Hoşlandığı 10 Erkek Tipi

Güvenilir Erkekler

Kadınların hoşlandığı erkek tipi dendiğinde ilk akla gelen güvenilir erkeklerdir. Kadınlar, güven vermeyen erkeklerle birlikte olmaz istemezler. Gün boyunca nerede, ne yapıyor sorgulaması kadınlar için son derece yorucu. Güven duygusu ilişkilerin olmazsa olmazıdır. Ne yazık ki günümüzde bu duyguya sahip pek az insan var. Bu da güven veren insanların önemini artırıyor. Güven veren erkekler, kadınların, mutlu ve huzurlu bir ilişki yaşamalarını sağlar. Dolayısıyla güvenilir erkek her kadının hoşlanacağı erkek tipidir. Kadınlar bu duyguyu yaşadıkları erkek tiplerine çok daha yakın hissederler.

Sanatçı Ruhlu Erkekler

En dikkat çeken erkek tipleri arasındadır. Sanatçı kişiliğiyle ön plana çıkan, bu yönüyle çevresinden taktir gören erkekler kadınlar tarafından beğenilir. Sanatçı erkeklerin duygusal yönleri ağır basar. Ruhsal olarak karşılarındakini daha iyi anlarlar. Bu da kadınlar için ayrı bir öneme sahiptir. Zira kadınlar doğaları gereği duygusal varlıklardır. Karşılarında duygusal, ruhsal yönü gelişmiş, romantik erkek görmekten hoşlanırlar. Sanatçı ruhu taşıyan ve sanatın her dalında faaliyet gösteren erkekler kadınların ilgi odağıdır.

Müzisyen Erkekler

Bir kadın için bir erkeği sahnede görmek müthiş bir durumdur. Kadınlar, sahnede şarkı söyleyen erkeklere karşı özel bir ilgi duyarlar. Sesiyle duyguları coşturan bu erkekler sahnede duruşlarıyla da kadınların ilgi odağı olmayı başaranlardır. Kadınlar erkekleri sahnede gördüklerinde onları çok farklı görürler. Daha yakışıklı, daha cazip, daha çekici. Kadınlar için müzik ve sahne erkeğe çok şey katar.

Asi Erkekler

Her ne kadar korkulan tipler olsalar da kadınların büyük çoğunluğu asi erkekleri severler. Asi erkekleri değişken ruhları, dünyaya değer vermez halleri, dayanılmaz cazibeleri kadınların beğenisini kazanıyor. Asi erkeklerle mücadele etmek, kadınlar için her gün yeni bir maceraya girişmek gibi. Bu da çoğu kadına heyecan veriyor. Hayatında sürekli hareketlilik isteyen kadınların hoşlanacağı tiplerdir.

Eğlenceli Erkekler

Hayatın stresi ve karmaşası içinde eğlenmek, eğlenmeyi başarabilmek çok önemli. Kadınlar, bunu başarabilen erkeklerden hoşlanıyorlar. Hayatın eğlenceli yönlerini keşfedebilen, bunu partneriyle paylaşabilen erkekler kadınlar için vazgeçilmez. Eğlenceden kasıt sadece mekanlara gidip dans etmek değil. Birlikte geçirilen zaman diliminde eğlenceli aktivitelere açık olan erkekler kadınların sevgisini fazlasıyla görürler.

Mutfakta Yetenekli Erkekler

Yemek yapmak her zaman kadına yüklenilen sorumluluklardan biri olmuştur. Bu sorumluluk zaman zaman kadınların canına yetebiliyor. Genel olarak erkekler bu konulardan uzak kalıyorlar. Bu da kadınların bu konuda yalnız hissetmelerine neden oluyor.

Ancak; mutfakta becerikli erkekler, bu yargıyı silip atmanın yanı sıra bu becerileriyle kadınlara destek verebiliyorlar. Kadınlar, mutfakta onlarla birlikte yemek yapmaktan, o anları paylaşmaktan mutluluk duyuyorlar. Elbette bu da kadınların aşçı ya da mutfakta kabiliyetli erkeklerden daha fazla hoşlandıklarını gösteriyor.

Bunun yanı sıra; mutfağa geçip becerilerini gösteren, yaratıcılıklarıyla güzel lezzetler hazırlayan erkekler kadınlara çok daha çekici geliyor. Konu hakkında yapılan anketlerde dahi bu tip erkeklere duyulan ilginin fazla olduğu ortaya konmuştur.

Kadınların Hoşlandığı 10 Erkek Tipi
Kadınların Hoşlandığı 10 Erkek Tipi

Sportif Erkekler

Sportif erkekler, ilk olarak fiziksel olarak kadınların ilgilerini çekerler. Kaslı, proporsiyonu düzgün ve yapılı erkekler toplumda hemcinsleri arasından hemen seçilebilirler. Bu da onların daha hızlı bir şekilde fark edilmelerini sağlar. Kadınlar, karşılarında güçlü erkek görmek isterler. Bu ilk izlenim kadınların dünyasında gücü temsil eder. Kadınlar bu izlenimden yola çıkarak sportif erkeklere daha fazla ilgi beslerler. Aynı zamanda kadınlar yanlarında güçlü görünen erkeklerin olmasından inanılmaz bir güven duyarlar. Bu da sportif erkeklere yoğun hisler beslemelerine neden olur.

Yabancı Erkekler

Kadınların hoşlandıkları erkek tipleri arasında yabancı erkekler ayrı bir öneme sahip. Farklı bir kültürden gelmiş, alışkanlıkları, değerleri, aksanı ve her şeyiyle farklı bir erkek kadınlara gizemli geliyor. Ayrıca, alışılmışın dışında bir erkek figürüyle birlikte olmak kadınlara heyecan veriyor. Heyecan aranan ve yaşanmak istenen bir duygu. Özellikle kadınlar heyecan duydukları erkeklere karşı daha yoğun hisler besliyorlar.

Hayvan Sever Erkekler

Hayvan sever bir erkek, merhametli ve şefkat duygusuna sahiptir. Bu duygular, bir kadın için çok önemli. İnsanlar dışındaki canlıları sevmek, onlara merhamet beslemek insani olduğu kadar müthiş duygulardır. Hayvan sever erkeklerde bu müthiş duygulara sahip olan erkekler olarak kadınların sevgilerini kazanırlar.

Kadınlar, birlikte oldukları erkeklerden sevgi, ilgi ve iltifat beklerler. Ancak; en fazla şefkat duygusunu görmek isterler. Her kadının şefkat duygusuna ihtiyacı vardır. Hayvan sever erkekler bu duyguya sahip olduklarının sinyallerini verirler. Bu da kadınlar için hem çekici hem de beğenilen bir özelliktir. Kadınlar hayvanları ve aynı zamanda doğayı seven erkeklerden hoşlanırlar.

Cerrah Erkekler

Her meslek önemlidir. Her mesleğe ayrı bir emek verilir. Ancak; bazı mesleklerin adı söylendiği anda kendiliğinden bir karizma meydana getirir. Bunlardan biri de cerrahlıktır. Her şeyden önce çok zor bir meslektir. Bu mesleği yerine getirenler büyük bir başarı sağlarlar. Bunun yanı sıra; kutsal bir meslek olarak da saygı duyulan bir meslektir.

Tüm bunlar düşünüldüğünde cerrahlık yapan erkekler toplumda önemli bir yerde. Sosyal çevreden bakıldığında ise bir erkeğin cerrah olması son derece havalı ve dikkat çekici. Kadınlar bu tip erkeklerle birlikte olmaktan gurur duyarlar. Bunun yanı sıra; onların yanında olmak kadınların sosyal duruşlarına olumlu yansır. Bütün bunlar kadınların bu tip erkeklerden fazlasıyla hoşlanmasına ve ilgilerinin canlı kalmasına neden olur.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu