Bilgi Kutusu

Beton Heykel Aksesuarın Zarifeti

Oda dekorasyonunda kullanılan ürünlerin bazıları, beton heykel yapımı ürünlerdir. Çeşitli dekorasyon ürün tasarımları ve üretimi yapan firma olarak müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamaya çalışıyor.

Heykel tasarımına sahip olan çeşitli dekorasyon ürünlerinde beton malzemelerin kullanılması, ürünlerin daha şık görünmesini ve daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Beton malzemesi sayesinde, hazırlanan kalıplarla istenilen şekillerde yeni ürünler ortaya çıkartabiliyor.

Beton Heykel

Betonu en iyi şekilde yorumluyor ve ürünlerin görselliğini, işlevselliğini artırıyor. Beton heykellerde ve diğer ürünlerde, betonun doğal rengini ya da taleplere göre farklı renk seçeneklerini kullanabiliyor. Odanızı güzelleştirmek için beton malzemelerden yapılan heykelleri ve saksı türlerini kullanmanız öneriliyor.

Beton Heykel Özellikleri Nelerdir?

Beton heykel yapımı konusunda göstermiş oldukları profesyonellikle, minimal dekorasyon anlayışının benimsenmesini sağlıyor. Evinizde kullanacağınız aksesuar ve dekorasyon ürünleri arasında beton heykel seçenekleri yer alabiliyor.

Bu ürünlerin özellikleri şunlardır:

 • Sade ve şık görünümlüdür,
 • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür,
 • Farklı boyut seçeneklerinde sunulur,
 • Beton malzemesi hafiftir ve ev dekoruna uydurulabilir,
 • Heykeller, şekillerine ve zevke göre boyanabilir,
 • Kullanım amacına göre özel tasarlanabilir,

Beton malzemelerle kolay şekiller verilerek ve özel kalıplar kullanılarak üretilen heykellerde boyut ve renk seçenekleri isteğe göre yapılabiliyor. Ürünlerini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünlerin tüm özelliklerini ürün sayfasında görebiliyorsunuz. Ürün özellikleri bölümünde tüm ürünlerin el yapımı olduğu bilgisinin yer aldığını göreceksiniz.

Masanıza Güzellik Katacak Beton Heykel Ürünleri

Beton heykel yapımı sayesinde masanızın üzerine sevdiğiniz tasarımlara sahip dekor ürünlerini koyabileceksiniz. El yapımı olarak hazırlamış olduğu ve online olarak sunduğu ürünlerle masanıza hayal ettiğiniz güzelliği katabiliyorsunuz.

Beton Heykel Aksesuar

Özel tasarımlarla hazırlanan heykel ürün çalışmaları arasında şunlar yer alıyor:

 • Köşeli yüz saksı,
 • Kedili saksılar,
 • Köpek kalemlik,
 • Motorcu kurukafa,
 • Goril,
 • Köşeli kalp,
 • Beton karavan,

Beton malzeme kullanılarak yapılabilecek heykel formunda çok fazla ürün seçeneği sunuyor. Heykel tarzında yapılan tasarımlarla, masanızın üzerinde çeşitli hayvan figürlerini bulundurabiliyorsunuz. Masanızın ya da odanızın büyüklüğünü göre beton heykellerinin boyutlarını özel olarak seçebiliyorsunuz.

Kedili Saksı Nasıl Yapılır? Yapım Sürecine Yakından Bakıyoruz

Beton heykel yapımı ile ilgili gerekli olan malzemeler ve yapım süreçleri hakkında bilgi veriyor. İnternet sitesinde oluşturulan sayfalarda, kedili saksı ürünlerinin nasıl yapıldığını anlatıyor. İlk önce kedi tasarımlı saklı kalıbını hazırlıyor.

Betonu oluşturacak malzemeler temin edildikten sonra, çimento, su, mermer tozu ve ince kum karışımı yapılıyor. Hazırlanan saksı kalıbına beton karışımı dökülüyor ve iyice sıkıştırma yapılıyor. Kurumaya bekletilen beton malzeme tamamen kuruduktan sonra kalıptan çıkartılıyor.

Kedili saksının daha düzgün bir görüntüye sahip olması için zımparalama ve sonrasında boyama işlemleri yapılıyor. Boya işlemlerinden 1. sınıf akrilik boyayı kullanarak tüm işlemlerin tamamlanmasını sağlıyor. Sipariş sayısına göre üretimler yaparak müşterilerine ürünlerini ulaştırıyor.

Kedili Saksı Ürünleri İle Odanızın Havasını Değiştiriyoruz

Dekoratif amaçlı yapılan saksılar, odanızın havasını değiştirmeye yardımcı olacaktır. Ürünleri ve hizmetleri ile ilgili bilgilendirme yaparken, kedili saksılarla odanızın daha şık gösterildiğini belirtiyor.

Beton heykel yapımı işlemleri tamamen el işçiliği ile yapıldığı için odanızın havasını değiştirecek olan ürünler kaliteli, sağlam ve şık olarak üretiliyor. Betonu en iyi şekilde yorumladıkları için dekorasyon sektöründe betonun en iyi şekilde kullanılmasını ve üretilen ürünlerden faydalanılmasını sağlıyor.

Saksı ürünlerinde farklı figürler kullandıkları için herkesin zevkine göre ürünler ortaya koyuyor. Kedili saksılarda, betonun doğal rengini ya da kedi cinslerine göre kedi renklerini kullanabiliyorlar. Farklı renk seçenekleri ile odanızın havasını değiştiriyor, daha canlı bir görüntü oluşmasını sağlıyor.

Beton Heykel ve Kedili Saksı Fiyatları 2023

Beton heykel yapımı her ürün için farklı fiyatlar belirleniyor. Beton heykellerin her birisinin yapım aşaması, el işçiliği ve kullanılan malzeme miktarları farklı oluyor. Ürün fiyatları belirlenirken, özel olarak hazırlanan kalıp işlemleri ve malzeme kaliteleri göz önünde bulunduruyor.

Tüm ürünler için 2023 fiyat seçeneklerini, ana sayfadaki ürün seçenekleri ile birlikte gösteriyor. Tasarımını beğendiğiniz beton heykelleri ya da saksı çeşitlerini online sipariş işlem adımları ile satın alabiliyorsunuz. Kedili saksılarda farklı boyutlar ve renk seçenekleri kullanıldığı için hem boyut bilgisine hem de kullanılan boya türüne göre maliyet hesaplamalarını ayrı ayrı yapıyor. Tüm ürünler için uygun fiyat fırsatları sunuyor.

Sonuç

İnşaat sektöründe kullanılan beton malzemeler, artık ev dekorasyon ürünlerinde de kullanılabiliyor. Küçük dekor ürünlerine ihtiyacınız olduğunda, jomotasarim.com sitesinin ürün seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz. Sitede sunulan ürünlerin tamamı el yapımı ürünlerdir ve özel tekniklerle dayanıklı olarak üretilmiştir.

Kedili, köşeli yüz saksıları gibi farklı tasarımlara sahip saksı çeşitlerini bulabiliyorsunuz. Beton malzemesi, dış etkenlere ve hava şartlarına karşı dayanıklı olduğu için odanızı güzelleştirecek çeşitli dekorasyon ürünlerinde de kullanıyor. Dekorasyon ürünlerinde betonu tercih etmesinin nedeni, su, yangın gibi etkenlere karşı dayanıklı olması ve ürün yapısında uzun yıllar herhangi bir bozulma meydana gelmemesidir.

Beton heykel yapımı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirirken, online satış hizmetleri ile daha kolay sahip olunmasını sağlıyor. Beton heykellerle evini güzelleştirmek isteyenlere, heykellerin kullanılacağı alanlar göre farklı seçenekler sunuyor. Odanızda saksı olarak kullanabilir ya da masanızın üzerinde küçük heykeller olarak bulundurabilirsiniz. Her türlü talebe göre tasarımlar yaparak üretimler yapmaya çalışıyor.

Beton heykel yapımı olan dekorasyon ürünlerine sahip olabilmek için online işlem yapabiliyorsunuz. Ürün ve hizmetleri ile ilgili müşterilerine kesintisiz iletişim seçeneği ve destek hizmeti sunuyor. Tüm ürünlerini 2 – 3 gün içerisinde hazırlıyor ve kargoya teslim ediyor. Güvenli ödeme yöntemleri ve farklı banka kredi kartları ile ödeme seçenekleri sunuyor. Üyelik hesabı oluşturanlara yeni ürünleri ve fiyat fırsatları hakkında bilgi veriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu