Bilgi Kutusu

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa burcu erkeği özellikleri kadınların en çok aradığı sorulardan biridir. Öncelikle hangi aylarda doğan insanlar boğa burcu olarak sayılıyor? boğa burçlarının genel özellikleri nelerdir? boğa burcu hangi burçlarla uyumludur? boğa burcu erkeği özellikleri nelerdir? boğa burcu erkeği aşk hayatında nasıldır gibi alt başlıklara ayırmamız gerekiyor.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri
Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa Burcu Olmak İçin Hangi Aylarda Doğmak Gerekiyor?

Boğa burçları 21 Nisan 20 mayıs arasında doğan burçlardır. Toprak grubuna ait olan bu burcun yönetici gezegeni venüstür.

Boğa Burçlarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burçları genel özelliklerini sıralamak gerekirse:

  • Uğurlu renkleri açık mavi, pembe ve eflatundur
  • Şanslı sayıları 6’dır
  • Uğurlu günleri cuma günüdür
  • Karşıt burcu akrep burcudur
  • Sevdikleri çiçekler gül, karanfil ve menekşe olarak bilinir.

Boğa burçlarını anlatmak için bu özellikleri bilmek yeterli değildir, diğer özelliklerini de bilmek gerekir.

Boğa Burcu Kişisel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burçları mükemmel bir odaklanma yeteneğine sahiptir. İstedikleri şeyi elde etmek için mümkün olan her şeyi yapabilmeleri ile tanınırlar. Aynı anda da çok sabırlıdırlar, asla aceleci davranmazlar. İnsanlara yardımda bulunmayı çok severler, yardım etmekten geri durmazlar.

Hayatları boyunca sonsuz bir güven arayışı içerisinde olurlar. Genel olarak sıcakkanlı, güler yüzlü insanlardır bu yüzden çevreleri tarafından sevilen insanlardır. Maddi konularda ise yetenekli insanlardır. Para konularını çok önemsemezler, aracı olarak kabul ederler.

Boğa Burçlarının Özel Güçleri Olarak Sayılabilecek Özellikleri Nelerdir?

Boğa burçlarının özel güçleri sayılabilecek özellikleri sabırları, iradeleri ve büyük azimleridir. Bu özellikleri ile diğer burçları da kıskandırabilirler. Aynı anda doğayı, sanatı ve yemek yemeyi çok severler. Bir boğa burcunu mutlu etmek için güzel bir sanat sergisinden bilet almak yeterli olacaktır.

Boğa Burçları Nelere Düşkündür?

Boğa burçları estetik olarak güzel olan her şeye düşkündürler. Sanat yapıları, doğadaki güzellikler boğa burçlarının düşkün olduğu şeyler arasındadır.

Boğa Burcu Nelere Üzülür?

Boğa burçları duygularını ansızın belli eden, saklamayı beceremeyen burçlar arasındadır. Boğa burcunun hayatına girip değer kazandığınızda kolaylıkla yaşamlarının önemli bir parçası haline gelebilirsiniz. Dolayısıyla ufak şeylere kırılabilen, hayatlarında değer verdiği insanlar tarafından kolaylıkla üzülebilen insanlardır. Yani boğa burçlarının üzüleceği şey değer verdiği insanlar tarafından kırılmak olacaktır.

Boğa Burcu Nelerden Korkar?

Boğa burçları hayatlarında huzura çok önem verirler ve huzurlarını korumak için her şeyi göze alabilirler. Dolayısıyla hayatlarındaki bu huzurun bozulmasından, huzurları bozulduğunda bir şey yapamamaktan çok korkarlar.

Boğa Burçları Hangi Davranışı Affetmezler?

Boğa burçları çok sadık bir burç olarak bilinir ve bu sadıklığın karşılığını görmek isterler. Eğer boğa burcuna yalan söylerseniz ve bu yalanınız anlaşılırsa boğa burcunun affetmesi pek mümkün değildir.

Boğa Burçları Erkeği Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu erkeği özellikleri arasında pek çok olumlu özellik bulunur.

Bu özellikleri sıralamak gerekirse:

  • Boğa burcu erkekleri ciddi ve sakin bir yapıdadırlar dolayısıyla aile kurmaya, aile geçindirmeye çok uygun bir burçtur.
  • Günlük problemler karşısında son derece pratik ve sabırlı davranarak problemi kolayca çözüme ulaştırırlar.
  • İster öz evlatları ister çevresinde bulunan çocuklar ayırt etmeksizin tüm çocuklara şefkatli yaklaşırlar.
  • Hayattaki en büyük istekleri sevdikleri insanlarla birlikte güzel bir ömür geçirmektir.
  • Aile bağlarına çok düşkündürler.

Akraba veya dost fark etmeksizin hayatında bulunan, değer verdiği herkese her an yardıma açıktırlar asla geri durmazlar. Boğa burcu erkeğini sadece bu özelliklerle tarif etmek mümkün değildir ancak bu özelliklerle kişiliklerini az çok tanımak mümkündür.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Uyumludur?

Boğa burcu aşk hayatlarında da oldukça tercih edilen bir burçtur. Uyumlu olduğu burçlar arasında oğlak, başak ve balık burçları yer alır. En çok anlaşabildikleri burç ise oğlak burcudur. Oğlak kadını boğa erkeği aşkı mükemmel bir uyum yaratacaktır.

Boğa burcu erkeğinin asla anlaşamadığı burç ise koç ve yay burcudur. Boğa erkeği ve koç kadını veya boğa erkeği ve yay kadını ilişkisi ise pek parlak bir ilişki olarak kabul edilmiyor.

Boğa Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu erkeği oldukça kıskanç bir burçtur. Hayatındaki insanı fazlasıyla benimser dolayısıyla her şeye karşı korumaya çalışır. Bünyelerindeki koruma içgüdüsü ve babalık duygusu nedeniyle kıskançlık oranları bir hayli yüksektir.

Boğa Burcu Erkeği Ayrılırsa Ne Yapar?

Boğa burcu erkeği ayrılık sonrası arkadaş kalamayan bir burçtur. Eski sevgililerini hayatlarında arkadaş olarak görüp devam edemezler. Eğer boğa burcu erkeğinden karşısındaki kadın ayrılırsa kesin bir ilişki bitişi yapmış olması gerekir.

Yani ilişki bittiğinde boğa burcu erkeğiyle tüm iletişim yollarının kapatılmış olması gerekir çünkü boğa burcu erkeği ısrarcı bir burç olabilir. İkinci bir şans için her anı gözleyebilir, bunun için yıllar boyunca bekleyebilirler. İlişkiyi boğa burcu erkeği bitirirse tam anlamıyla bitmiş bir ilişkidir.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri
Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa Burcu Erkeği Aldatır Mı?

Boğa burçları tek eşliliğe inanan, oldukça sadık burçlardan birisidir. Hayatta en sevmedikleri şeylerden birisi de kendisine yalan söylenmesidir. Dolayısıyla boğa burcu erkeğinin aldatması beklenmez İlişki içerisinde boğa burcu erkeğini ilgisiz bırakırsanız mutsuz olur ve ayrılığı düşünür ama aldatmak akıllarından geçmez.

Boğa Burcu Erkeği Aldatılırsa Nasıl Tepki Verir?

Boğa burcu erkeği aldatmayı düşünmez dolayısıyla kendisinin de aldatılacağını düşünmez. Eğer boğa burcu erkeğini aldatırsanız ve aldattığınız anlaşılırsa genellikle sakin yapıda olan boğa burcu erkeği oldukça sinirlidir. Eli ayağı birbirine dolaşır ve o sinirle neler söyleyebileceğini tahmin bile edemezsiniz fakat aldatıldığını öğrenen bir boğa burcu erkeği sessizliğini koruyorsa ya daha sonra sizden alacağı bir intikamı vardır ya da ilişkinizi çoktan kafasında bitirmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu